Dzīvības enerģija ir milzīgs spēks, kas palīdz cilvēkam pilnvērtīgi dzīvot mūsu pasaulē, piepildot viņu ar optimismu, mērķtiecību un tiekšanos uz aktīvu rīcību. Taču dažkārt gadās, ka enerģijas nepietiek, un tā ir paša cilvēka vaina – viņš/viņa to izšķērdē nelietderīgi.
OBJEKTI, KAS IR SAISTĪTI AR BIJUŠAJIEM MĪLNIEKIEM
Kā ar to rīkoties? Ja ne pilnībā atbrīvoties, tad vismaz izmest visu, kas saistīts ar bijušajiem.
Lūdzu, ņemiet vērā! Šis punkts būs aktuāls tikai tad, ja jūs izjutīsiet negatīvas emocijas, skatoties uz bijušā mīļotā (mīļotās) lietām. Ja jūs no tādām neciešat – svītrojiet to no saraksta.
IERĪCES, KURĀM NEPIECIEŠAMS REMONTS, SALAUZTAS LIETAS.
Kā tikt ar to galā? Salūzušas lietas ir kā kaitinoša šķemba – šķiet, ka tā nekaitē, bet pietiek tai pieskarties, un jūs uzreiz izjūtat nepatīkamas emocijas.
Problēma ir tā, ka ar šādām lietām jūs saskaraties katru dienu, un tās tikai provocē jūs uz negatīvām emocijām.
Kādēļ tik izsmiet sevi? Daudz pareizāk būtu laikus ķerties pie risinājuma (pareizāk sakot, remonta). Un jūsu garastāvoklis uzreiz uzlabosies un parādīsies enerģija.
Dīkstāve un šaubas
Konstruktīva domāšana par uzdevumu var dot rezultātus, bet nebeidzamie “kas būtu, ja…” galvā var tikai novērst jūsu uzmanību no galvenā domas virziena.
Neviens nav pasargāts no kļūdām, bet problēma ir tā, ka mēs baidāmies tās pieļaut jebkurā – sākot ar vissvarīgāko un beidzot ar visnebūtiskāko lietu. Pārlieciniet sevi un apsveriet visus iespējamos riskus, kas saistīti ar iespējamo kļūdu, un tad droši pieļaujiet kļūdas.