Pieredzējuši pavāri miltos atstāj metāla karoti – triks, kas ir pārbaudīts gadu gaitā

Lai gan triks  ar metāla karotes atstāšanu miltos tika izgudrots pirms gadu desmitiem, tas nav zaudējis savu aktualitāti arī mūsdienās. Un tas tikai tāpēc, ka arī mūsdienās to var izmantot kādas specifiskas problēmas atrisināšanai.

Interesanti, ka savulaik parastu metāla karote šajā trikā aizstāja ar nomazgātām un sausi noslaucītām dzelzs naglām. Bieži vien šis objekts tika ievietots vertikāli miltu maisos. Vai varat uzminēt, kāpēc?

Senās tradīcijas būtība bija tāda, ka miltu maisos vertikāli ievietoja pa naglai vai pat divām, bet pirms lietošanas miltus izsijāja, kā arī izmeta naglas, kuras bija jau sarūsējuši.

Lai gan mūsdienās šis triks nav populārs, daži pavāri joprojām izmanto mūsu vecmāmiņu metodi ar nerūsējošā tērauda ēdamkarotēm.

Miltu iepakojumā, maisiņā vai pakā ievieto karoti, kas ir ievietota vertikāli. Tas tiek darīts, lai atbaidītu kaitēkļus, kas var pilnībā sabojāt produktu. Tie, kas šo triku jau ir izmēģinājuši uz sevi, apgalvo, ka metāla smarža palīdz pilnībā pasargāt miltus no dažādiem kukaiņiem un punduriem.

Karotes vietā var izmantot arī alumīnija foliju. Nelielu gabalu vajadzētu sarullēt bumbiņā un pēc tam ievietot miltu maisiņā vai traukā. Tāpat tiek ieteikts ar foliju izklāt virtuves skapīšu iekšpusi – tas būs labs profilaktisks līdzeklis pret kaitēkļiem.

Daži cilvēki traukā ieliek lauru lapas vai ķiplokus, lai atbaidītu kukaiņus no produkta. Šis aromāts nepatīk arī kukaiņiem, punduriem un kodēm, kā arī visiem citiem nelūgtiem viesiem.

Tiem, kas ir skeptiski pret šīm tautas metodēm, atliek vienkārši savus miltus un dažādus graudu izstrādājumus ievietot hermētiski noslēgtos traukos, lai produktus pasargātu no knišļiem un kaitēkļiem, kuri jo īpaši aktivizējas karstajā vasaras periodā.