82 gadu vecumā mūžībā aizsaukta viena no kādreiz skaistākajām aktrisēm; viņai bija ļoti eksotisks izskats

Šī aktrise savā laikā tika uzskatīta par vienu no skaistākajām šajā sfērā. Viņai bija 82 gadi. Mākslinieces ģimene pastāstīja, ka viņa devusies mūžībā pēc īslaicīgas slimības. 

15. februārī nomirusi viena no 70. gadu Holivudas skaistākajām aktrisēm Rakele Velča. Mākslinieces ģimene pastāstīja, ka viņa devusies mūžībā pēc īslaicīgas slimības, vēsta TMZ. Viņai bija 82 gadi.

Aktrise kļuva par pasaules mēroga slavenību 1966. gadā. Tieši tad tika izlaistas filmas ar viņas piedalīšanos –“Fantastiskais ceļojums” un “Miljons gadu pirms mūsu ēras”. Pateicoties pēdējai filmai, viņa kļuva par seksa simbolu, jo uz ekrāna parādījās brieža ādas bikini.

Rakela Velča filmējās kopā ar Frenku Sinatru, Žanu Polu Belmondo, Dīnu Mārtinu. 70. gadu otrajā pusē viņas slava sāka zust, taču viņa turpināja parādīties epizodiskās lomās un televīzijā.

Aktrise arī nodarbojās ar biznesu, izveidojot savu kosmētikas līniju un izdodot vairākas fitnesa programmas. Savulaik Rakela Velča atzina, ka sava eksotiskā izskata dēļ viņa nevarēja iegūt lomas, par kurām sapņoja.

Lasi vēl: “Veiksme tevi nepametīs visu nākamo 7 gadu garumā”: Visuma favorīts, kurš veidos ērtas dzīves pamatu līdz 2030. gadam

Starp citu, žurnāla Playboy sastādītajā sarakstā “XX gadsimta seksīgākās zvaigznes” Rakela Velča ieņem godpilno trešo vietu.

 

loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Joe</cite>

  Hi,
  Are you still in business?
  I found a few errors on your site.
  Would you like me to send over a screenshot of those errors?

  Regards
  Joe
  (714) 908-9255

Leave a Comment