TV3 pavisam pārtrauc sadarbību ar Jānis Šipkēvicu; izskan arī iespējamais iemesls

TV3 pārtrauc sadarbību ar Jāni Šipkēvicu. Ir iespējams noskaidrots arī atlaišanas iemesls un pats Šipkēvičs komentē notikušo un iespējamo iemeslu. 

Jānis Šipkēvics, dzimis 1959. gada 2. janvārī, ir žurnālists no Latvijas. Agrāk viņš ieņēma cienījamu žurnālista amatu slavenajā televīzijas programmā “Labvakar”.

Pēc tam viņš uzņēmās vadītāja lomu vairākos “Radio SWH” raidījumos un beidzot kļuva par valdes priekšsēdētāju tajā pašā radiostacijā. Laikā no 2004. līdz 2007. gadam viņš veiksmīgi vadījis vokālo grupu “Cosmos”.

Par dalību 1991. gada barikādē viņam tika pasniegta piemiņas zīme, bet 2001. gadā viņam tika piešķirts Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka gods.

Lasi vēl: Likumsargi steigšus brīdina iedzīvotājus – No cilvēku banku kontiem pazūd nauda!

Jānis Šipkēvics šī gada janvārī svinēs savu 65 gadu dzimšanas dienu un pats uzskata, ka šis mūsdienās vairs nav nekāds lielais vecums un dzīve tikai sākoties.

Lasi vēl: VIDEO. Viedokli par Dona dziesmu un viņa izredzēm iekļūt Eirovīzijas finālā izteikusi slavenākā Lielbritānijas kritiķe un vokāla pasniedzēja

Tomēr šodien izskanēja ziņa ka TV3 kanāls pārtrauc savu sadarbību ar Jāni. Diemžēl Šipkēvics vairs nebūs redzams ”Balss maskā” raidījumā. Jāatgādina, ka Muzikālais šovs ”Balss maskā” ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta sacensība. Tajā piedalās trīspadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā. Dalībnieku sniegumu un minējumus par to, kas slēpjas zem maskām, izteiks šova detektīvu komanda

“Kijevas” salāti: kā pagatavot garšīgu alternatīvu “Olivjē”

Lūk, kas zināms!

Lasi arī: Ko likt mazgāšanas līdzekļa sastāvā, lai pudele ilgi kalpotu

 

Līdz šim televīzijas šova “Balss maskā” detektīvu komanda ir palikusi nemainīga. Taču kādā izdevumā vēstīts, ka Radio SWH vadītājs Jānis Šipkēvics vairs nepiedalīsies kā viens no ekspertiem šajā šovā.

Pats Jānis arī atklāj iemeslu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

 

Leave a Comment