Šiem Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja tuvākajā laikā pieteikties mājokļa pabalstam!

Šiem Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja tuvākajā laikā pieteikties mājokļa pabalstam! Lūk, noskaidrosim, kādi ir pieteikšanās nosacījumi! 

Atbilstoši Bauskas novada saistošajiem noteikumiem noteikts, ka līdzfinansējuma apmērs atbalstāmajiem pasākumiem ir 15% no kopējām izmaksām, ar maksimālo limitu 15 000 eiro vienai mājai.

Pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu energoauditam un tehniskajai apsekošanai, tehniskās dokumentācijas sagatavošanai un virknes energoefektivitātes pasākumu veikšanai.

Lasi arī: Kādam mīlošam pārim medusmēnesis beidzās ar traģēdiju un abi zaudēja dzīvību kopā

Lasi arī: ”Latvijas pasts” paziņo ļoti priecīgu vēsti saviem klientiem!

Šo stingro noteikumu rezultātā pašvaldības līdzfinansējuma augšējā robeža energoauditu un tehnisko apsekojumu veikšanai ir paaugstināta no 900 eiro uz 2000 eiro.

Par 50% paaugstināts līdzfinansējuma limits skaidrojošā raksta tapšanai no 2000 eiro uz 3000 eiro. Tāpat arī būvprojekta izstrādes līdzfinansējuma griesti ir paaugstināti no 3000 eiro uz 10 000 eiro.

Katrai dzīvojamai mājai pašvaldība ir saglabājusi konsekventu līdzfinansējuma apmēru 15 000 eiro, sedzot kopējos noteikumos izklāstīto pasākumu izdevumus.

Lasi vēl: “Velna stunda ir pulksten 4 no rīta..”; Kāpēc cilvēks pamostas tieši šajā laikā?

Var pretendēt uz pašvaldības administratīvajā jurisdikcijā esošu dzīvojamo māju, kurā ir vismaz četras atsevišķas vienības ar kopējo platību ne mazāku par 200 kvadrātmetriem un nedzīvojamā daļa nepārsniedz 25% no kopējās platības. finansiāla palīdzība.

Arī interesanti: Lieliski divi veidi, kā stādīt tomātus ziemai

Leave a Comment