Pieredzējušas saimnieces krustnagliņas izmanto ne tikai kulinārijā. Kas to būtu domājis, ka tām ir tik plašs pielietojums!

Krustnagliņas ir tik izplatīta garšviela ēdiena gatavošanā, ka tikai retais aizdomājas, ka to var izmantot daudzos citos veidos.

Es vienmēr iegādājos krustnagliņas ar rezervi, bet šādi rīkojos ne tāpēc, lai izmantotu tās konservēšanā vai kūku cepšanā. Man tās ir vajadzīgas pilnīgi kam citam.

Krustnagliņas pret galvas un zobu sāpēm

Krustnagliņām piemīt dezinficējošas un pretiekaisuma īpašības, tāpēc tās var izmantot kā pretsāpju līdzekli. Tas ir daudz lētāk nekā pirkt dārgus pretsāpju preparātus. Turklāt krustnagliņām nav tik daudz blakusparādību kā ķīmiskajiem medikamentiem.

 

Es vienmēr somā nēsāju līdzi dažas krustnagliņu galviņas. Ietinu tās salvetē vai papīrā un ielieku tīrā maisiņā. Tiklīdz jūtu, ka tuvojas zobu vai galvassāpes, nokošļāju vienu krustnagliņu galviņu. Pārsteidzoši – pēc 10 minūtēm sāpes mazinās!

Lasi vēl: Mūžībā devies pazīstamais Latviešu vēsturnieks, par to pavēstījusi viņa dzīvesbiedre

Lasīt vēl: ”Sadales tīkls” steidzami izplata svarīgu informāciju Latvijas iedzīvotājiem! Lēmums tiks pieņemts šonedēļ

Šis līdzeklis ļoti palīdz, ja tuvumā nav aptiekas. Turklāt uz krustnagliņām nav jāuzdzer ūdens, kā tas ir gadījumā ar pretsāpju tableti vai kapsulu.

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment