Pazīstamā ezotēriķe Vasilisa Volodina nosauc 3 Zvaigžņu zīmes, kam maijā būs galvu reibinošs laimests: bagātība, mīlestība un veiksme

Foto – ekrānuzņēmums

Zvaigžņu un ezotērikas eksperte Vasilisa Volodina ir paziņojusi savus redzējumus par 2024. gada maiju. Pēc viņas teiktā, šomēnes veiksme būs to ambiciozo cilvēku pusē, kuri ir gatavi drosmīgi virzīt savas idejas un mērķtiecīgi iet uz mērķi. Un zvaigznes viņu pūles atalgos ar uzviju.

Šī gada maijā garīgās vērtības pacelsies augstāk par materiālajām. Maija pirmā nedēļa, pēc ekspertes domām, būs uzlādēta ar dažādām fiziskajām aktivitātēm – ir laiks doties uz vasarnīcu un sagatavoties dārza sezonai. Laiks no 4. līdz 10. maijam būs piemērots dzīves un apkārtējās vides sakārtošanai: var sākt ģenerāltīrīšanu vai pat kapitālo remontu. Tiešām šis ir lielisks un ļoti piemērots laiks šādiem un tamlīdzīgiem darbiem.

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Gribam noskaidrot tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavs laiks būs ierobežots - tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 60%

0%

Aktīvā sezona palīdzēs dažām Zvaigžņu zīmēm piesaistīt veiksmi, kas izpaudīsies gan kā mērķu sasniegšana, gan laime privātajā dzīvē.

Vērsis

Foto – Pexels

Tātad, pirmā zvaigžņu zīme, par ko runā Volodina, ir Vērsis – maijs šajā gadā viņiem būs viens no svarīgākajiem mēnešiem. Vērši gan izjutīs draugu atbalstu, gan viņiem būs iespēja izstrādāt un sākt realizēt tālejošus plānus – tie visi būs veiksmīgi.

Man šķita, ka 50 gadu vecumā esmu atradusi laimi, bet izrādījās, ka viņš tikai pelnīja naudu ar mani

Lasi vēl: Pašlaik Maestro Raimondam Paulam prātā ir ļoti sāpīga tēma, un viņš jūtas satraukts un neziņā par to, kas notiks nākotnē

Bet sākot no 15.maija viņiem būs iespēja sevi parādīt vēl vairāk – vēl būtiskāk izcelties, būt uzmanības centrā – viņus tiešām pamanīs. Savukārt 22. un 23.maijs Vēršiem piedāvās mēneša labākās dienas, kad viņi varēs sasniegt teju visu, ko ir iedomājušies – eksperte ir pārliecināta.

Lasi vēl: 3 zodiaka zīmju pārstāvji maijā piedzīvos grūtības, kas beigās atnesīs bagātību un jaunu mīlestību. Raugi, varbūt arī tu esi šo veiksminieku vidū!

Visbeidzot, sākot no 24.maija Vēršus gaida pamatīgi finansiāli ienākumi – visticamāk, tā būs papildu peļņa, un tā būs no tiesas iespaidīga. Taču Vērši to ir pelnījuši – smagi strādājuši, lai pie šīs naudas tiktu. Un tagad viņiem arī ir tiesības to tērēt!

Lasi vēl: Kļuvis zināms, kas notiek ar Valsts policijas dienesta suņiem un zirgiem, kad tie vairs nevar pildīt savus pienākumus

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Leave a Comment