Glupu sievieti izskaitļot ir ļoti viegli: uzdodiet viņai tikai 1 jautājumu

Lai gan sabiedrībā valda stereotips, ka vīrieši izvēlas savu dzīvesbiedri, pamatojoties tikai uz viņas izskatu, patiesībā sievietes intelektam šajā procesā ir daudz lielāka nozīme.

Problēma ir tā, ka daudzi cilvēki uzskata, ka attīstības līmeni nevar noteikt uzreiz, jo šim nolūkam ir nepieciešams ar sarunu biedru komunicēt vairāk nekā vienu dienu.

Patiesībā ir viens vienkāršs veids, kā likt punktu uz visiem “i”, uzdodot meitenei, kas tev patīk, tikai vienu jautājumu: “Kas tev sevī nepatīk?”.

Nedzirdēta metode, kā palielināt aveņu ražu

Lasi vēl: Zupa ar nūdelēm, pirmo reizi izmēģināju kafejnīcā, tagad gatavoju pati (iznāk lēti un vienkārši)

Pēc ekspertu domām, spēja sevi kritizēt ir nepārprotama attīstīta intelekta pazīme. Un, gluži pretēji, stulbs cilvēks bieži vien mēdz uzskatīt sevi par viszinošu un nekļūdīgu, neatzīst savas kļūdas un necenšas sevi pilnveidot.

Tajā pašā laikā eksperti norāda, ka arī ieklausoties šī jautājuma atbildēs, ir jābūt ļoti uzmanīgam. Piemēram, ir lieliski, ja meitene spēj uzskaitīt dažus savus trūkumus. Tomēr, ja viņas saraksts ir garāks par trim lietām un ir teju nebeidzams, tas tikai liecina par to, ka meitenei ir absolūti zems pašvērtējums.

Lasi vēl: 63 gadu vecumā aizsaulē devies ļoti talantīgs kinorežisors; ģimene bija blakus šajā skumjajā brīdī

Pārbaudi savas zināšanas par dažādiem latviešu vecvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu vecvārdi? 

1 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

2 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

3 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

Your score is

The average score is 44%

0%

Ja meitene nevar uzskaitīt nevienu savu trūkumu, bet tā vietā uzskaita nebeidzamo lietu sarakstu ar lietām, cik viņa ir lieliska, šeit visticamāk būs darīšana ar meitenēm, kurām ir nepamatoti augsts pašvērtējums un liels ego.

Leave a Comment