Dārza augu stādīšana, izmantojot metodi “pods podā”

Puķu dobes izveide ar savām rokām parasti aizņem daudz laika. Katrs dārznieks vēlas, lai viņa puķu dārzs izskatītos krāsains un oriģināls.

Tomēr ne visiem ir pietiekami daudz laika, lai plānotu perfektu kompozīciju. Mēs parādīsim, kā ievērojami paātrināt procesu.

Puķu dobes dizains ar savām rokām

Šī metode ir lieliska ikvienam, kurš nevar izlemt par sava puķu dārza plānu. Tas būs arī īsts glābiņš tiem, kam patīk bezgalīgas pārstādīšanas un eksperimenti. To novērtēs arī lielu dārzu īpašnieki, kur daļa puķu dobes ātri nozied un kopējais izskats zaudē savu pievilcību. Visos šajos gadījumos mūsu metode jums būs noderīga.

Metode “pods podā” ir pavisam vienkārša. Tas ietver liela skaita tukšu vidēja izmēra podu ievietošanu puķu dobē. Tajos jau ir ievietoti mazāki podi ar ziediem. Pateicoties šiem izturīgajiem, praktiski mūžīgajiem “podiem”, jūs varat pārvietot augus, kā vien sirds kāro.

Var izmantot vecus podus, pat tos, kuriem nav dibena. Vienkārši izrok atbilstoša izmēra bedri un ievieto tajā podu. Tādā veidā jūs varat ne tikai pārveidot savu iecienītāko puķu dobi. Lielā puķupodā var ievietot arī vairākus podus. Jūs iegūsiet skaistu ziedu kompozīciju, kuras elementus būs viegli mainīt.

Šāda veida puķu dobes organizācija pārvērš jūsu puķu dārzu par īstu paleti, gluži kā māksliniekam. Mainiet ziedu kompozīcijas, eksperimentējiet un izbaudiet savu hobiju.

Lasi vēl: Pastāstīšu, kāpēc kaimiņa ķirši ir saldāki par tavā dārzā izaugušajiem

Tagad jums būs daudz vieglāk plānot sava dārza izskatu, ņemot vērā katra auga individuālo ziedēšanas periodu. Un laiks, kas nepieciešams viena auga aizstāšanai ar citu, tiks ievērojami samazināts.

Ko mums darīt ar mūsu māla podiem vēlā rudenī un ziemā? Ja jūsu reģionā salnas nav pārāk bargas, iespējams, ka podi nebūs jāizņem no zemes. Pietiks tos vienkārši apbērt ar augsni. Pavasarī tie būs jāattīra no augsnes un jāievieto svaigi puķupodi.