Ziema beigsies nervozi: meteorologi ir pastāstījuši, kāds būs 2024. gada atlikušais februāris

Ziema beigsies nervozi un ar lieliem pārsteigumiem. Meteorologi ir pastāstījuši, kāds būs 2024. gada atlikušais februāris un vai ir gaidāma milzīga sniegavētra, kura ir tipiska šim mēnesim. 

Tradicionāli februāris ir slavens ar savām plaukstošajām salnām, taču 2024. gadā klimatiskā situācija veidojas netipiski. Mēnesis sākās ar neparasti siltu laiku gandrīz visā Austrumeiropā.

Un šādi pārsteigumi mūs gaida visas 29 dienas. Ne velti ir tāds sens teiciens: “Februāris ar vienu roku glāsta degunu un ar otru to aizspiež”.

Kā norāda sinoptiķi, siltāka gaisa temperatūra nekā parasti februārī gaidāma visā Austrumeiropā, kā arī Eiropas rietumu daļā. Atkušņa laikā dažos reģionos gaidām pat viesuļvētra ar vēja ātrumu līdz 35 metriem sekundē.

Prognozēts, ka papildus pārmērīgi augstām temperatūrām pēdējais ziemas mēnesis būs arī sniega pilns. Dažos Austrumeiropas reģionos snigs līdz pat 140 % no mēneša normas.

 

Tāpat kā janvārī gaidāmas laikapstākļu svārstības. Svārstības demonstrēs ne tikai termometru stabiņi, bet arī atmosfēras spiediens. Tas ir saistīts ar Atlantijas ciklona pārvietošanos pāri Ziemeļu Ledus okeānam.

Lasi vēl: 4 zodiaka zīmes, kam ir “vecas dvēseles”, apveltītas ar īpašu viedumu. Raugi, varbūt arī tu esi viņu vidū!

Lasi vēl : Kas par neticamu veiksmi! Sieviete iegādājas 5 loterijas biļetes un tās visas izrādījušās milzum veiksmīgas

Meteo prognožu centra speciālisti norāda, ka pašreizējā ziema kopumā ir nervoza. Klimatiskais trakums turpināsies. Pēc pavasara mēģinājuma februārī, martā gaidāma īsta ziema.

Klimata trakums: kļuvis zināms, kāds būs 2024. gada marts un aprīlis

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment