Elīna nejauši dzirdēja vīra telefonsarunu. Tajā brīdī visa viņas pasaule sāka zem kājam pilnībā brukt

Elīna un Dainis bija nodzīvojuši kopā 25 gadus, uzcēluši ģimenes māju un uzaudzinājuši bērnus. Tomēr viss mainījās vienā mirklī, kad sieviete nejauši noklausījās vīra telefonsarunu, kas apgrieza viņu abu dzīvi kājām gaisā.

Pēc tam, kad Elīna bija pagatavojusi vakariņas, viņa nolēma ieiet vannā, bet Dainis turpināja garlaikoti spaidīt televizora pulti. Tā pagāja viņu vakari, abi tikai retu reizi kaut ko darīja kopā.

Nākamajā dienā, kad Elīna jau bija darbā, viņa pēkšņi atcerējās, ka atstājusi mājās dokumentus, kas bija steidzami jārediģē. Viņa nolēma apvienot patīkamo ar lietderīgo, aizbraucot uz mājām pusdienās un paņemot dokumentus.

Neinformējot vīru, sieviete ieradās mājās un ieraudzīja, ka Dainis dedzīgi runā pa telefonu un nav pamanījis viņas ierašanos.

Tajā brīdī Elīna dzirdēja frāzi, kas satrieca viņu līdz sirds dziļumiem.

“Es varu tev dot tikai naudu. Un negaidi neko vairāk. Ja pametīšu sievu, palikšu pliks un nabags. Ja vēlies saglabāt grūtniecību, dari tā. Bet bērnu vari audzināt pati, es tajā nepiedalīšos un netaisos dzīvot kopā ar tevi”.

Šie vārdi Elīnu šokēja, bet Dainis, ieraugot sievu, nodrebēja un nekavējoties mēģināja neveikli taisnoties. Viņš teica, ka neesot gaidījis, ka viņa atgriezīsies tik agri, un piedāvāja pagatavot pusdienas…

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment