”WhatsApp” publisko vēl nedzirdētus jaunumus, kuri skars pilnīgi visus lietotnes lietotājus!

”WhatsApp” publisko vēl nedzirdētus jaunumus un šie jaunumi skars pilnīgi visus lietotnes lietotājus! Tiek atgādināts, ka jau pavisam drīz šis tiks īstenots. 

WhatsApp ir populāra, globāli izplatīta īsziņu un tālruņa zvaniem lietojumprogramma. To izveidoja 2009. gadā Džans Kum un Brajans Aktans (Jan Koum un Brian Acton), un pirms tam, 2014. gadā, tika iegādāta Facebook.

WhatsApp nodrošina bezmaksas teksta ziņojumu sūtīšanu, attēlu un video koplietošanu, kā arī tālruņa zvanus, izmantojot internetu. Šīs īsziņas un zvani ir pieejami gan mobilajām ierīcēm (smartfoniem) gan datoriem.

 

WhatsApp galvenās īpašības ietver:

Īsziņu sūtīšana: Lietotāji var sūtīt īsziņas, teksta ziņojumus un multivides failus citiem WhatsApp lietotājiem gan individuāli, gan grupās.

Attēlu un video koplietošana: Lietotāji var dalīties ar attēliem un video failiem, tiekoties tieši WhatsApp tīmekļa vietnē.

Tālruņa zvani: WhatsApp piedāvā iespēju veikt tālruņa zvanus citiem WhatsApp lietotājiem, izmantojot interneta pieslēgumu (Wi-Fi vai mobilo datu tīklu).

Grupu īsziņas un zvani: Lietotāji var izveidot grupas, lai sūtītu ziņojumus vai veiktu zvanus vairākām personām vienlaicīgi.

Lasi vēl: “Manas mīļās aukles” aktrise ir devusies aizsaulē jau sen – slavens blogeris pastāstīja, kāpēc Zavorotjuka ģimene slēpj traģēdiju

”WhatsApp” publisko vēl nedzirdētus jaunumus, kuri skars pilnīgi visus lietotnes lietotājus! Zināms, ka jau drīzumā šis jauninājums būs sagaidāms pilnīgi visiem klientiem. Kad un kas tas būs?

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment