Vīrietis stāsta, ka viņam jebkurā momentā no kartes var pazust visa nauda, tomēr šī Latvijas banka atbild tikai šo

Kāds bankas klients stāsta, ka viņam jebkurā momentā no kartes var pazust visa nauda, tomēr šī Latvijas banka atbild tikai šo. 

Soctīklos kāds vīrietis stāsta, ka šodien, 19.novembrī zvanījis uz SEB bankas konsultatīvo tālruni, lai ziņotu par kādu pārkāpumu. Tomēr atbilde viņu saniknoja vēl vairāk.

Vīrietis stāsta, ka viņš vien vēlējies ziņots par kāda bankas klienta nelaimi. Tika pamatotas aizdomas radušās, ka krāpnieki ir šī cilvēka bankas kontu ieguvuši.

Atgādināsim, ka SEB banka Latvija ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām bankām Latvijā. Tā ir daļa no SEB Group, kas ir Ziemeļvalstu un Baltijas reģiona viena no vadošajām finanšu grupām.

SEB banka piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu uzņēmumiem, privātpersonām un sabiedriskajām organizācijām. SEB bankā Latvijā viņiem ir tūkstošiem klientu.

Lasi vēl: “Šī būs sliktākā ziema 21. gadsimtā”: sinoptiķi stāsta, kam gatavoties

Vīrietis zvanījis uz konsultatīvo tālruni izstāstījis radušos situāciju. Paziņojis, ka iespējams bankas klientam ir uzlauzts konts un jebkurā mirklī visa nauda var pazust no kartes. Pēc vairākām minūtēm sarunas, sekoja arī bankas atbilde, tomēr tā vīrieti tikai saniknoja.

Lūk, kādu atbildi viņš saņēma! 

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment