Vai viss ir tik nopietni? Kārtējās nedienas piemeklējušas latviešu leģendāro komponistu Raimondu Paulu

Foto – ekrānuzņēmums

Žurnāls “Kas Jauns” šonedēļ raksta, ka kārtējās nedienas piemeklējušas latviešu talantīgo un tautā iemīļoto komponistu Raimonds Paulu.

Žurnāls ziņo, ka pagājušajā nedēļā viņš nonācis sl***īcā. Medijs arī noskaidrojis sīkāku informāciju kas tieši notiek ar Maestro un vai ir iemesls satraukumam. Par ko vairāk ziņosim raksta turpinājumā.

Iepriekš jau ziņots, ka pēdējā laikā R. Paulu skārušas vairākas ķibeles un smagi brīži. Kopš mūžībā devās viņa mīļotā sieva Lana, dzīve nav bijusi viegla, tomēr leģendārais komponists turpina darboties un strādāt. 

Jāatgādina, ka Raimonds Pauls ir viens no ievērojamākajiem un iemīļotākajiem Latvijas komponistiem, kura mūzika ir kļuvusi par neatņemamu Latvijas kultūras daļu. Dzimis 1936. gada 12. janvārī Rīgā, Pauls sāka spēlēt klavieres jau agrā bērnībā, un viņa muzikālais talants izpaudās agri.

Vai jūs zināt, ar kādu datumu ir dzimuši cilvēki, kuriem ir lemts kļūt bagātiem? Varbūt jūs esat viens no tiem!

Vēlāk viņš absolvēja Latvijas Valsts konservatoriju, kur apguva klavierspēli. Viņa karjera sākās 1960. gados, kad viņš kļuva par vienu no vadošajiem komponistiem vēl toreizējā Padomju Latvijā. Viņš ir strādājis daudzās muzikālajās jomās, tostarp popmūzikā, džeza mūzikā un neskaitāmi viņa skaņdarbi ir bijuši kā kinofilmu “celiņi”. Viņa darbi aptver plašu žanru diapazonu un bieži vien tiek raksturoti ar melodisku pievilcību un emocionālu dziļumu.

Foto – ekrānuzņēmums

Lasi vēl: Vai aizsaulē aizgājušie tuvinieki mūs dzird? Kāds okultists ir atklājis, kā sazināties ar aizsaulē dzīvojošajiem

Lasi vēl: Pavasarīga vistas zupa ar siera bumbiņām un zaļumiem: smeķīgs un neparasts gardums no parastām sastāvdaļām

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu populārie žargonvārdi? 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 40%

0%

Pauls ir radījis neskaitāmas populāras muzikālās kompozīcijas, kas kļuvušas par daļu no Latvijas nacionālā identitātes. Viņš ir sadarbojies ar daudziem no Latvijas spilgtākajiem tekstu autoriem un dziedātājiem, tādiem kā Nora Bumbiere, Viktors Lapčenoks un daudziem, daudziem citiem. Raimonds Pauls ir arī sarakstījis mūziku teātra izrādēm, filmām un televīzijas šoviem.

Lasi vēl: Šo nezina pat pieredzējušas saimnieces! Šefpavārs atklāj svarīgu informāciju par silikona formiņām un cepšanu

Bet kas tieši noticis? Kāpēc Maestro devās uz slimnīcu?

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu vairāk:

Leave a Comment