”Swedbank” paziņo skumju un nepatīkamu vēsti: ”Sev nezinot varam palikt bez naudas”

”Swedbank” paziņo skumju un nepatīkamu vēsti. Pārstāvji atklāj, ka klienti sev nezinot var palikt bez naudas, tādēļ rūpīgi jāseko līdzi šiem ieteikumiem, lai tas nenotiktu. 

“Swedbank” mediju attiecību vadītājs Jānis Krops informēja par jaunu krāpšanas veidu Latvijā, kur finanšu krāpnieki zvana iedzīvotājiem un mudina atsaukties uz “drošības operācijām”, apgalvojot, ka tas palīdzēs notvert krāpniekus.

Tajā skaitā “Swedbank” klienti tiek aicināti izņemt skaidru naudu un nodot to “drošības dienestu darbiniekiem”, kuri to “noglabās drošā vietā” vai izmantos ļaundaru notveršanai.

 

Dažos gadījumos krāpnieki pat lūdz izņemto naudu pārsūtīt ar taksometru uz citu Latvijas pilsētu un nodot to “drošības dienestu darbiniekiem”.

“Swedbank” aicina iedzīvotājus būt ļoti kritiskiem pret jebkuru lūgumu izpaust personīgos datus un stingri ievērot piesardzību, nekādā gadījumā neatsaucoties uz aicinājumiem nodot skaidro naudu vai veikt pārskaitījumus uz “drošu bankas kontu”.

Lasi vēl: 5 bīstamākās 2024. gada zodiaka zīmes, ar kurām nevajadzētu ielaisties konfliktos, jo tas var beigties bēdīgi

Lasi arī: “Nesteidzini kādu, kurš sēro”: latviešu iemīļotā mūziķa Valtera Frīdenberga līgava izpildījusi mūziķa pēdējo vēlēšanos

Atgādināsim, ka uzņēmums “Swedbank” ir viens no lielākajiem un populārākajiem banku uzņēmumiem Baltijas valstīs, tostarp arī Latvijā.

Tā pilnais nosaukums ir Swedbank AB, un tā ir daļa no Zviedrijas finanšu grupas Swedbank. Swedbank darbojas vairākās valstīs, un tās piedāvātie pakalpojumi ietver banku pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un citas finanšu pakalpojumu jomas.

Arī svarīgi: Sievietes ar šiem vārdiem krāpjas pa labi un pa kreisi: Pat nauda viņas neapturēs

Pie mazākām aizdomām par krāpšanas mēģinājumu iedzīvotājiem tiek ieteikts sazināties ar banku, zvanot uz numuru 67444444.

 

”Swedbank” pārstāvji akcentu liek uz ļoti svarīgu detaļu. Viņi lūdz to rūpīgi ņemt vērā!

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment