Ļoti pāragri 24 gadu vecumā aizsaulē aizsaukta seriālu zvaigzne un aktrise ar plašu sirdi

Ļoti pāragri 24 gadu vecumā aizsaulē aizsaukta seriālu zvaigzne un aktrise ar plašu sirdi. Viņa spēja iekarot publiskas sirdis vien ar savu smaidu un harizmu. 

Ir viegli saprast, ka mirušā Dvēsele ir atnākusi pie jums. Kad domas par mirušo pēkšņi ienāk prātā un palīdzība nāk negaidīti un šķietami no nekurienes.

Tikai retais domā, ka pēkšņi ceļā radušies kavējumi, sarkana luksofora gaisma, pazaudētas atslēgas vai pazudusi kāda lieta, bez kuras nevar iziet no mājas, salūzusi automašīna ceļā uz lidostu, avārijas dēļ bloķēti ceļi, sastrēgumi utt. – tā ir jūsu sargeņģeļa palīdzība.

Visi šie šķēršļi nestāv tikai jūsu ceļā. Tās ir zīmes, kas liecina, ka jums nav jādodas vai jāiet tur, kur jūs pašlaik dodaties. Jūsu aizgājušie tuvinieki jūs brīdina.

 

24 gadu vecumā mirusi seriālu “Skola” un “Slazdā” aktrise Patrīcija Videra. 

Pirms dažām dienām zvaigzne atklāja, ka ir nonākusi slimnīcā un ka viņai noteikta briesmīga diagnoze, pēdējo fotogrāfiju viņa publicēja 12 stundas pirms nāves.

Mirusi 24 gadus vecā poļu aktrise Patrīcija Videra, kas bija pazīstama ar lomām Polijas televīzijas seriālos “Skola” un “Slazdā”. Viņa nospēlēja arī vairākas epizodes jauniešu melodrāmās un bija dalībniece realitātes šovā “Projekts – Lēdija”. Meitene bija populāra blogere, viņas TikTok lapu ir abonējuši vairāk nekā 1,5 miljoni cilvēku. Viņa arī dziedāja, aktīvi eksperimentēja ar dažādiem žanriem un sadarbojās ar dažādiem māksliniekiem. Patrīcijas dziesma “Wyrąbane” 2020. gadā guva lielus panākumus.

Pirms piecām dienām māksliniece publicēja fotogrāfiju no slimnīcas, pastāstīja par savu hospitalizāciju un negaidīto un sarūgtinošo diagnozi. Viņa atturējās sniegt sīkāku informāciju, lai gan atzina, ka viņai ir lielas veselības problēmas. Tad daudzi abonenti apsūdzēja zvaigzni netīrā PR, jo uzskatīja, ka stāsts ir izdomāts. Kā izrādījās, Videra nav maldinājusi fanus.

Patrīcija Videra un viņas ģimene nevēlējās publiski runāt par hospitalizācijas iemesliem.

“Draugi, es esmu pārdzīvojusi kaut ko briesmīgu… Paldies jums visiem par atbalstu. Es neapzinājos, ka tas, kas ar mani notiek, ir tik nopietni, es jau kādu laiku esmu tuvu eņģeļiem. Īsāk sakot, esmu ļoti slima, un šis ****** ir uz visu atlikušo dzīvi… Iespējams, pēc divām nedēļām es iznākšu (no slimnīcas), bet priekšā ir ilga ārstēšanās,” viņa rakstīja.

Lasi vēl: Pāragri mūžībā devies godalgots sportists; viņš šo pasauli pameta vien 52 gadu vecumā

Patrīcija Videra savā blogā 12 stundas pirms nāves publicēja savu pēdējo fotogrāfiju. Informāciju par meitenes aiziešanu apstiprināja viņas draugs, dziedātājs Sebastians Kovaļčiks. Mākslinieks uzsvēra, ka aktrises māte ļāvusi ziņai izplatīties, taču stingri iebilda pret diagnozes publisku apspriešanu. Tāpēc precīzs tik agrīnas nāves cēlonis faniem palika noslēpums.

 

Leave a Comment