Karmas tranzīts: tuvākajās dienās 3 zodiaka zīmes gaida nežēlīgs Pilnmēness trieciens

No 29. septembra sākas periods, kad spēcīga karmas tranzīta ietekmē dažas zodiaka zīmes var justies nospiestas un pakļautas izaicinājumiem.

Šis periods būs īpaši nozīmīgs šo zvaigznāju pārstāvjiem, jo Pilnmēness paies Auna zīmē. Pēc astrologu domām, ir svarīgi palikt atvērtiem mācībām, ko šis notikums nes, un izmantot tās personīgajai un garīgajai izaugsmei.

 

Šī tranzīta ietekmē Auniem vajadzētu būt uzmanīgākiem attiecībā uz savu rīcību un lēmumiem. Iepriekšējās darbības un izvēles var atgriezties, un var nākties saskarties ar to sekām. Šis ir piemērots brīdis sevis izvērtēšanai un izzināšanai.

Laimi un jautrību var meklēt arī mazās lietās un mazās darbībās, un jums ir jāiemācās, kā to izmantot. Dzīve nesastāv no lieliem piedzīvojumiem, kas seko viens otram, bet gan no maziem ikdienas darbiem, kas galu gala noved pie kaut kā liela. Tiecieties uz to.

Lasi vēl: 46 gadu vecumā negaidīti aizsaulē devies izcils latviešu režisors; šis visiem ir grūts laiks

Finansiālie panākumi nenāks paši par sevi, protams, jums tie būs jānopelna. Caur smagu darbu, caur pūlēm un sarezģītiem uzdevumiem. Tas viss jums izdosies.

 

Nākošās zodiaka zīmes skaties tālāk

Leave a Comment