46 gadu vecumā negaidīti aizsaulē devies izcils latviešu režisors; šis visiem ir grūts laiks

46 gadu vecumā negaidīti un pēkšņi aizsaulē devies izcils latviešu režisors. Šis visiem ir grūts laiks un smags trieciens. Visdziļāko līdzjūtību! 

N.ā.v.e ir noslēpumains process. Viens no noslēpumainākajiem aspektiem ir jautājums par to, kur aizgājusī dvēsele dodas pirmajās trīs dienās.

Dažādās reliģijās un kultūrās ir daudz viedokļu par šo jautājumu. Piemēram, kristietībā doktrīna par cilvēka aiziešanu mūžībā ir saistīta ar ticību dzīvei pēc nāves, bet islāmā pastāv doktrīna par dvēseles nodošanu Dievam.

Daži eksperti uzskata, ka cilvēka gars pēc aiziešanas var palikt dzīvo pasaulē. Šādā gadījumā dvēsele var piedzīvot dažādas pieredzes, kas ir atkarīgas no aizgājušā reliģijas.

 

Ar lielām skumjām tiek paziņots, ka pāragri mūžībā aizgājis atzītais režisors un videomākslinieks Pēteris Ķimelis (1977–2023), par ko liecina viņa kolēģu un draugu vēstījumi dažādās sociālo mediju platformās.

Pirms uzņemšanas Stokholmas Karaliskajā mākslas akadēmijā 1999. gadā Pēteri Ķimeli bija iesaistīts skaņu mākslas jomā. Tomēr viņa cienījamā profesora Eberharda Hola vadībā viņš pievērsa uzmanību videomākslas sfērai.

 

Mākslinieka radošie centieni ietvēra plašu mākslas mediju klāstu, tostarp video un tīmekļa mākslu, scenogrāfiju, performances un instalācijas. 2014. gadā viņš veica savu sākotnējo iebrukumu spēļu kino jomā, izdodot īsfilmu “Notikums Kālija parkā”.

Lasi vēl: Vieglāk nemēdz būt: noņemam rūsu ar lēta līdzekļa palīdzību

Lasi vēl: Intuīcija un mīļoto padoms paglābs jūs no fiasko: finanšu horoskops 2023. gada oktobrim

Pēc tam piecus gadus vēlāk viņš režisēja dokumentālo filmu “Tēvi ’88”. Montāžas režisora ​​amatā sadarbojies ar tādiem cienījamiem režisoriem kā Vitāliju Manski (“Radinieki”, 2016), Ivo Briedi (“Nacionālais pieskāriens”, 2014), Alisi Zariņu (“Pēdējais zvans”, 2014) un arī ar savu māti, izcilo teātra režisori Māru Ķimeli ”Filma”, 2012, otrs režisors – Ivo Briedis”

Visdziļākā līdzjūtība radiniekiem un draugiem!

Arī svarīgi: Organisma attīrīšana ar citrona sēklām. Neticams līdzeklis!

Leave a Comment