Latvijas likumsargi nekavējoties paziņojuši ļoti svarīgu informāciju vidzemniekiem!

Uzmanies! Vidzemes zemniekus par zagļu klātbūtni brīdina Valsts Pol***ja.

 

Valsts Pol***ja vērš lauksaimnieku uzmanību uz papildaprīkojuma zādzībām no traktoriem Vidzemes reģionā, informē VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Rūta Smilga.

Pol***ja skaidro, ka zagļi pārsvarā zog GPS antenas, monitorus un vadības blokus, radot ievērojamus zaudējumus to īpašniekiem. Valsts Pol***ja jau iepriekš vairākkārt sniegusi informāciju par pastiprinātu zagļu klātbūtni. Tomēr, ņemot vērā šādu incidentu pastāvīgo atkārtošanos, valsts Pol***ja aicina lauksaimniekus par prioritāti noteikt savu īpašumu un mantas saglabāšanu un, ja nepieciešams, īstenot papildu drošības pasākumus.

 

Turklāt valsts Pol***ja aicina iedzīvotājus būt modriem un nekavējoties ziņot varas iestādēm pa tālruni 110, ja tuvumā tiek pamanītas personas vai transportlīdzekļi, kas tiek uzskatīti par aizdomīgiem.

 

Lasi vēl: Kāda kliente saskārusies ar ļoti nelāgu situāciju kādā VIADA uzpildes stacijā: ”Tas beidzās slikti”

 

Smilga skaidro, ka augusta mēnešos un septembra sākumā fiksētas zādzības, kurās no traktoriem nozagta papildu tehnika. Pārsvarā zagļi mērķēja uz GPS antenām, monitoriem un vadības blokiem to nekomplicētās un ātrās izjaukšanas dēļ, neskatoties uz to ievērojamo naudas vērtību.

 

 

Turpini lasīt, kāda ir tālākā informācija, nākošajā lapā

Leave a Comment