Ekstrasenss Aleksandrs Šeps nebaidās atklāt: 5 zodiaka zīmēm maijā nāksies saskarties ar grūtībām

Maijs priekš zodiaka zīmēm nav tas vieglākais mēnesis. Aptumsuma koridors un pilnmēness aptumsums 16. maijā liks cilvēkiem iziet cauri personīgiem pārbaudījumiem. Tomēr ir dažas zodiaka zīmes, kuras, saskaroties ar problēmām un grūtām situācijām, cietīs vairāk nekā citi, piebilst Aleksandrs Šeps. 

Vērsis

Pēdējo pavasara mēnesi šīs zodiaka zīmes pārstāvji var uzskatīt par šķēršļu joslu. No vienas puses parādīsies jaunas iespējas un interesanti projekti, kuri liks aktīvi darboties un izrādīt iniciatīvu. No otras puses Vēršiem nāksies saskarties ar mēneša nelabvēlīgo enerģiju, kas traucēs sasniegt vēlamo. Nevajag izrādīt lieku emocionalitāti, jo tikai vēsa galva un skaidrs prāts jums palīdzēs ar visu tikt galā.

Dvīņi

Maijā saspringuma stāvoklis kļūs par galveno pavadoni šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Viņiem vajag samazināt tempu un paņemt pauzi esošo jautājumu risināšanā. Astrologi atzīmē, ka Dvīņi var izjust spēku kritumu, miegainību un vājumu. Tāpēc tagad nav laiks virzīt karjeru un iekarot profesionālās virsotnes. Labāk sev sarūpēt atpūtu, komunicēt ar ģimeni un nodarboties ar savu pašsajūtu.

Lasi vēl: Latvijas ekstrasense Džūlija Vanga: Maijā šīs trīs zodiaka zīmes gaida baltā svītra dzīvē

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji visu maija mēnesi veltīs rūpēm par radiniekiem un ģimeni. Vēžiem nāksies atlikt visus savus darbus un nodarboties ar citu problēmu risināšanu. Šis process prasīs ne tikai daudz laika, bet arī nopietnus finanšu ieguldījumus.

Visticamāk būs izjaukts balanss starp privātajām lietām un profesionālām saistībām, bet šajā mēnesī tas ir labākais risinājums. Astrologi atgādina, ka tuvinieki un draugi vienmēr atgriezīs atpakaļ to, ko viņos ieguldīs Vēži. Tāpēc nav vērts nožēlot iztērēto laiku un ieguldītos spēkus.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

loading...

Leave a Comment