Necienīgi mantinieki diemžēl sastopami ne tikai dramatiskos seriālos. Cilvēka daba iekārtota tā, ka viņš izjūt vēlmi rūpēties par saviem tuviniekiem, īpaši par vecākiem un bērniem. Bet dažreiz tā nenotiek.
Vai nu tas ir izglītības trūkums, vai arī cilvēka iekšējais kodols nav pietiekami spēcīgs, bet ir bērni, kas negrib palīdzēt sirmajiem vecākiem, kad viņiem tas visvairāk nepieciešams.
Bērnu attieksme pret sirmajiem vecākiem var būt atkarīga no daudziem faktoriem, kas ietver ģimenes dinamiku, indivīda personības īpatnības un sabiedrības normas. Dažreiz bērni ir aizņemti ar savu dzīvi un pienākumiem, piemēram, darbu, ģimenes dzīvi un personīgajām interesēm, kas var novest pie tā, ka viņi nepievērš pietiekamu uzmanību saviem sirmajiem vecākiem.
Ja ir bijušas sarežģītas attiecības vai konflikti ģimenē, bērni var izvairīties no saskarsmes ar saviem vecākiem vai nepiešķirt tam pietiekamu nozīmi. Ja bērni dzīvo tālu no saviem vecākiem vai ja ir sarežģījumi saistībā ar transportu vai laika trūkumu, tie var justies mazāk saistīti ar viņiem un bieži vien nespēj sniegt nepieciešamo atbalstu un rūpes.
Lasi vēl: Ļoti godīga atbilde: kā atšķirt īstu mīlestību no pieraduma? Esi gatavs to dzirdēt?
Dažreiz arī bērniem ir finansiālas grūtības vai pienākumi pret savu ģimeni, kas var novest pie tā, ka viņi nevar sniegt nepieciešamo materiālo vai emocionālo atbalstu saviem sirmajiem vecākiem.
Tāpat dažkārt sabiedriskās normas un attieksmes var ietekmēt bērnu attieksmi pret sirmajiem vecākiem. Sabiedrībā var pastāvēt kultūras uzskati vai pieņēmumi par to, kāda ir bērnu atbildība pret saviem sirmajiem vecākiem, kas var mainīties atkarībā no konkrētās kultūras vai sabiedrības.
Ņemot vērā šos faktorus, ir svarīgi saprast un ņemt vērā gan bērnu, gan sirmo vecāku vajadzības un apstākļus, lai veicinātu ciešākas un veselīgākas attiecības ģimenē. Saskaņota komunikācija, empatija un savstarpēja atbalsta sniegšana var palīdzēt uzlabot savstarpējo saikni un atbalstu.
Šis nav tas gadījums
Tomēr šis nebūs viens no tiem gadījumiem. Šādiem cilvēkiem, kas parakstīti šeit, nav ne mazākās vainas sajūtas. Bet visbiežāk tieši viņi uz karstām pēdām steidzas saņemt mantojumu, it īpaši, ja runa ir par kaut kādiem taustāmiem finansiāliem ieguvumiem.
Un šie ļaudis, kā likums, vispār nereaģē uz pamatotām piezīmēm no malas par taisnīgumu vai sirdsapziņu. Sirdsapziņa šajā brīdī it kā iemieg. Kā gan tā var sanākt?
Jūlija un Oļegs savā starpā sacentās kopš bērnības. Brālis, kas bija jaunāks par māsu, mēģināja pašapliecināties, jo mājās jutās kā vīrietis. Bet māsa jaunāko pastāvīgi ķircināja un izjokoja.
Tā bija neaptumšota bērnība parastā, vidusmēra ģimenē, kurā mamma un tētis mīlēja bērnus, un bērni mīlēja vecākus.
Pieaugot, Jūlija devās mācīties uz citu pilsētu. Ar laiku jaunā sieviete ieguva garīgu briedumu un precīzi zināja, ko grib sasniegt.
Viņa vēlējās atrast sevis cienīgu puisi un gūt panākumus karjerā. Bet dzimtajā pilsētā to īstenot nebija tik vienkārši, perifērija, tā teikt.
Tāpēc Jūlijai bija vairāk jādomā par nākotni un jātiecas uz to.
Bet…
Stāsta turpinājumu lasiet nākošajā lapā
Tevi noteikti interesēs
- 4 zvaigžņu zīmēm, iespējams, piepildīsies sapņi 2025. gada janvārīby Gunta Berga
- Garšīgākās kotletes no PSRS laikiem, kuras kādreiz pasniedza katrā ēdnīcā – viss triks ir kotletes iekšpusēby Oskars Andersons
- Šādi gatavotu zivi nebūsiet ēduši – viss garšas noslēpums ir īpašajā apvalkā, kurš saglabās filejas sulīgumuby Oskars Andersons
sexy girl slots san manuel free slots caesar slots su facebook youtube slots casino
Protams vecā tante pareizi rīkojās ierakstot testamentā cilvēku kas pa viņu rūpējās👍🙂
Uzskatu ka vecā tautiņa izstrādāja tā teikt gudru kārtībā atstāja mantojumu tam cilvēkam kas uzņemas atbildību par viņu , mūsdienās tiešām ir ļoti maz cilvēku kas uzņemas par saviem vecākiem atbildību kad tie kļūst vecāki 🙂 vismaz tantiņai bija kāds blakus pēdējos mirkļos