31 gadu vecumā cīņu pār vēzi zaudēja un aizsaulē aizgāja talantīgs sportists un blogeris

31 gadu vecumā cīņu pār vēzi zaudēja un aizsaulē aizgāja talantīgs sportists un blogeris. Viņš uz visiem laikiem aizmiga slimnīcā pēc grūtas cīņas ar slimību. 

Kad cilvēki piedzīvo savu tuvinieku un draugu n.ā.v.i, m.i.r.u.š.o dvēseles var nākt pie saviem tuviniekiem dažādu dzīvnieku tēlos. Pastāv uzskats, ka mūsu tuvinieku Dvēseles var reinkarnēties dzīvniekos. Tās var būt dzīvnieki, putni un pat kukaiņi.

Tādējādi tās vēlas būt tuvu saviem tuviniekiem, lai brīdinātu, atbalstītu, atvadītos, informētu par viņu nāvi. Pievērsiet uzmanību, ja kāds dzīvnieks apsēsti cenšas pievērst jūsu uzmanību sev, tā nav nejaušība.

Visticamāk, jūsu mīļotā cilvēka Dvēsele ir atnākusi pie jums dzīvnieka formā, lai būtu jums blakus.

31 gadu vecais ārzemju futbolists un blogeris Ņikita Finito aizsaulē devās no asins vēža recidīva.

Futbolista sieva Inga ziņoja par viņa aiziešanu mūžībā. “Šorīt mūžībā aizgāja Ņikita. Visu šo laiku viņš bija stiprs, nezaudēja cerību un prāta klātbūtni.

Neatmeta rokas un nepadevās. Jūs to redzējāt viņa ziņās, viņš ir izturības piemērs mums visiem. Es lūdzu jūs visus neaizmirstiet par viņu. Kamēr vien mēs to atcerēsimies, viņš dzīvos mūsu sirdīs. Es tevi bezgalīgi mīlu, mans mīļais,” savā Telegram kanālā rakstīja Nikitas izredzētā.

Lasi vēl: Slaveni mūziķi un talantīgas personības komentē Latvijas Eirovīzijas uzvarētāja Dona dziesmu; daži ir skarbi

Spēlētāja cīņa ar asins vēzi sākās 2023. gada martā. Kad futbolists sajuta pirmos simptomus: iekaisis kakls, drudzis, ādas izsitumi – viņš devās pie ārstiem.

Tie izvirzīja sarūgtinošu diagnozi: akūta m.i.e.l.oī.d..ā l.e.i.k.ēm.i.j.a. Tajā pašā laikā ārsti viņam apliecināja, ka vēl tik jaunā vecumā slimību var tikt galā, tomēr diemžēl viņš nespēja..

 

 

Leave a Comment