Vien 27 gadu vecumā uz debesu valstību devies jauns, talantīgs mūziķis; šī ziņa nāca kā zibens spēriens

Mūzikas pasauli satricināja pēkšņas un šokējošas baumas, kas parādījās 2023. gada 12. septembrī. Sāka izplatīties ziņas, ka talantīgais mākslinieks ir pēkšņi devies aizsaulē. 

Kad cilvēks nomirst, viņa dvēsele pārvar noteiktas robežas. Un tas notiek pēc 3, 9, 40 dienām pēc nāves. Neskatoties uz to, ka visi zina, ka mūsdienās ir nepieciešams organizēt bēru mielastus, pasūtīt dievkalpojumus baznīcās un intensīvi lūgt, retais saprot, kāpēc.

Tomēr tas dvēselei ir ļoti svarīgi un šādā veidā mēs viņai palīdzam aiziet. Viņai kļūst viegli un šajā pasaulē, pie mums, viņu vairs nekas netur. Tas ir galvenais.

 

Miris nigēriešu dziedātājs Ilerioluva Oladimeji Alabama, plašāk pazīstams kā Mohbads.

Par skumjo faktus savā X (agrāk Twitter) kontā paziņoja mūzikas izpilddirektors Ovie. Viņa nāves cēlonis joprojām nav zināms. Viņš bija 27 gadus vecs.

Lasīt vēl: Tava pievilcīgākā rakstura iezīme atbilstoši tavai zvaigžņu zīmei: šī iezīme liek cilvēkiem iemīlēties tevī!

Mohbads bija parakstījis līgumu ar “Marlian music”.

Mūzikas pasauli satricināja pēkšņas un šokējošas baumas, kas parādījās 2023. gada 12. septembrī. Sāka izplatīties ziņas, ka talantīgais nigēriešu mākslinieks Mohbads ir traģiski aizgājis mūžībā 27 gadu vecumā. Šī ziņa satricināja mūzikas industriju un viņa fanus, izraisot vētrainas diskusijas un līdzjūtības izteikšanu tiešsaistē.

 

Baumas par Mohbada nāvi pārsteidza kā zibens spēriens, daudziem radot neticību. Internetā sāka izplatīties baumas, ka pie jaunā mūziķa nāves varētu būt vainojams cits nigēriešu dziedātājs Naira Mārlijs. Šīs ziņas nav apstiprinājušās.

Lasi vēl: “Viņi ir īpaši spēcīgi!”; Šīs 4 zodiaka zīmes vienmēr domā pozitīvi, un nekas tās nevar satricināt

Lasīt vēl: “Es biju vienkārši šokā, kad uzzināju, cik daudz nopelna banka, izsniedzot vienu hipotekāro kredītu.”

Mohbads, kura īstais vārds ir Ilerioluva Oladimeji Alabama, bija kļuvis par uzlecošu zvaigzni Nigērijas mūzikas scēnā, pazīstams ar savu unikālo stilu, kurā saplūst reps, afrobeats un trap mūzika. Viņš bija guvis plašu atzinību, pateicoties saviem hitiem, tostarp dziesmām “Ponmo”, “Feel Good” un topu virsotnē esošajai “KPK (Ko Por Ke)”, kas ierakstīta sadarbībā ar Rexxie. Viņa enerģija un harizma bija iepatikusies faniem visā valstī.

 

Leave a Comment