Soc Tīklos parādījusies informācija, ko dāsnais Porziņģis atstājis Laurai; “Tas ir katras sieviete sapnis”

Nav jāšaubās par to, ka teju īstens latvietis ir dzirdējis par mūsu pašu slaveno basketbolistu Kristapu Porziņģi. Viņa vārds tik tiešām iet pa priekšu viņam pašam. Un nav noslēpums, ka tā būs vēl ļoti ilgu laiku, jo viņš ir vairāk nekā talantīgs.

Talants ir viens, taču klāt vēl nāk privātās attiecības. Kā jau katram normālam cilvēkam, parādās otra pusīte, šajā gadījumā tā bija, labi pazīstamā Laura. Viņu noteikti zina visi Porziņģa fani, par to nemaz nav jāšaubās. Šoreiz gan stāsts ir par, ko citu, jo kā visi zina, klejo baumas, ka viņi tiešām esot pašķīrušies.

Lasi arī: Citronskābe telpaugiem: kā lietot un kam tas ir nepieciešams

Lasi arī: Grūti, bet iespējams: kā izaudzēt ķiršu koku no kauliņa

Šeit gan sāksies stāsta interesantākā daļa, jo daudzi to nemaz vēl nezina un nenojauš. Tieši šajā situācijā jāņem vērā, ka visam stāstam ir pamatīgs turpinājums un tas viss nav beidzies tā vienkārši un viss…

Latvijas izcilā basketbolista Kristapa Porziņģa personiskais dzīves posms ir nonācis sabiedrības uzmanības centrā, un daudzi izvērš uzmanību uz jautājumu par viņa attiecībām ar Lauru Vizlu. Šī ziņa, kas publicēta Jura Vaidakova rakstā “Vai basketbolists izšķīries no savas Lauras?” žurnālā “Kas Jauns”, liek daudziem faniem spekulēt par šo slaveno pāri.

Laiks aplūko, kas tad pašlaik ir tapis zināms!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Leave a Comment