Bezvests.lv vadītājs nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu par pazudušo un meklēto māti Annu Jansoni

Četrus mēnešus vecās mirušās meitenītes mātes Annas Jansones pēkšņās pazušanas process ir turpinājies nepārtraukti jau 13 dienas. Meklēšanas operācijas ir mobilizējušas brīvprātīgos, kuri, reaģējot uz policijas lūgumu, veic pārmeklējumus noteiktos apvidos, kuri tik tiešām ir lieli.

“Bezvests.lv” organizācijas dibinātājs Aleksandrs Faminskis ir nācis klajā ar jaunāko paziņojumu par pazudušo un meklēto māti Annu Jansoni. Jāņem vērā, ka šis gadījums ir tiešām, kas nebijis, it īpaši, kas saistīts ar mazo bērnu, kas palika mašīnā. Tomēr šeit ir vēl vairāki neatbildēti jautājumi uz to, kas šobrīd patiesībā notiek.

“Bezvests.lv” organizācijas dibinātājs Aleksandrs Faminskis informējis raidījumā “Jauna diena” uzskatu, ka pastāv reālas izredzes atrast Annas ķermeni, ja viņa, iespējams, zaudējusi dzī*v*ību purvā un atstājusi mašīnu ar bērnu meža masīvā, taču arī šoreiz tas ir tikai kā pieņēmums.

 

Lasi arī: Jūs gaida lielas lietas: horoskops 17. novembrim visām zodiaka zīmēm

Lasi arī: Es pat iedomāties nespēju, ka 5 litru pudele varētu palīdzēt ieviest kārtību ledusskapī. Ģeniāls risinājums!

Tomēr šajā gadījumā tas nav pats būtiskākais, ko viņš pateica un tas ir tikai pieņēmums, ja viņa tik tiešām tur vispār būtu bijusi. Šobrīd gan paceļas pavisam citi jautājumi par to vai viņa tur vispār varētu būt?

Aplūkosim, ko viņš paziņoja un ko realitātē varam sagaidīt par esošo meklēšanu, jo situācija itin nemaz nav viegla, nevienam no līdzcilvēkiem.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Leave a Comment