Sinoptiķi nāk klajā ar neiepriecinošu prognozi aprīļa sākumam: ”Meklējiet ziemas apģērbu”

Sinoptiķi nāk klajā ar neiepriecinošu prognozi aprīļa sākumam. Diemžēl runas par agru un karstu pavasari pavisam drīz beigsies. 

Vai ziema mēdz būt mānīga?

Jā, ziema var būt mānīga un neparedzama.

Dažkārt mēs varētu sajust, ka esam ienākuši stabilā ziemas periodā ar regulāriem sniega kritieniem un zemu temperatūru, bet pēkšņi laika apstākļi var mainīties. Piemēram, var rasties siltuma viļņi, kas izraisa sniega kušanas un lāča, vai citu neparedzamu laika parādību.

Tādējādi ziema var būt mānīga gan no meteoroloģiskā viedokļa, gan no tā, kā cilvēki to uztver.

 

Noskaidro savas zināšanas par latviešu vecvārdiem!

Izpildi šo ātro testu un noskaidro kā tu pārzini latviešu vecvārdus! 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

Your score is

The average score is 53%

0%

Tas var ietekmēt dažādas jomas, sākot no lauksaimniecības līdz transportam un cilvēku ikdienas dzīvei. Tāpēc ir svarīgi būt gataviem uz dažādām laika izmaiņām un ņemt vērā iespējamos riskus, kas var rasties ar neparedzētiem laika apstākļiem.

 

Vai Latvijā aprīlī mēdz būt sniegs?

Jā, Latvijā aprīlī var būt sniegs, it īpaši agrā pavasarī vai pēkšņu laika apstākļu ietekmē. Aprīlis ir pārejas mēnesis no ziemas uz pavasari, un tāpēc laika apstākļi var būt neparedzami.

Dažkārt var rasties sniega kritieni, pat ja sniega sega uz zemes ir sākusi kušanas procesu. Šādi sniega kritieni var būt gan viegli un nesaskanīgi, gan arī stipri un pamanāmi.

Lasi vēl: Kā mazgājas, iet uz tualeti un pasaulē laiž bērniņus cilvēki tundrā, kur ir -40 grādu temperatūra

Aprīlī sniegs parasti ir vairāk raksturīgs ziemeļu un austrumu Latvijā, kur ziema ir ilgāka un aukstāka, bet dienvidos un piekrastē sniega var būt mazāk vai vispār nebūt.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka aprīlī jebkurā Latvijas reģionā var rasties sniegs vai citas neparedzamas laika parādības, un tāpēc ir vērts būt gataviem dažādiem laika apstākļiem, īpaši, ja plānojat ceļot vai veikt āra aktivitātes.

Bet kas gaidāms Latvijā jau sākot no nākošās nedēļas? Diemžēl šī prognoze neiepriecina…

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment