“Prasmes tika pārbaudītas!” – populārais un talantīgais dziedātājs Lauris Reiniks nolēmis mainīt profesiju?

Foto – ekrānuzņēmums

Latviešu populārais dziedātājs un TV raidījumu vadītājs Lauris Reiniks atcerējies laikus, kad bija izmēģinājis arī sevi pavisam citā – aktiera profesijā, bet tas savulaik noticis Amerikā, kurp Lauris bieži dodas. Tagad viņš atklājis kādas ļoti gaidāmas ziņas tepat Latvijā.

Lauris Reiniks ir latviešu dziedātājs, dziesmu autors un televīzijas personība, kurš ir iemantojis plašu popularitāti gan Latvijā, gan arī citviet pasaulē. Viņa muzikālais talants un izcilās dziedātāja spējas ir padarījušas viņu par vienu no pazīstamākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas muzikālajiem talantiem.

Reinika mūzikas stils ir daudzveidīgs, ietverot popu, rokmūziku un balādes ar etniskiem elementiem. Viņa dziesmas bieži ir pozitīvas un dzīvespriecīgas, spējot piesaistīt klausītāju uzmanību un radīt labu noskaņu. Dažas no viņa populārākajām dziesmām ietver “Es skrienu”, “Pasakā”, un “Sirds sadeg neparasti” u.c.

Izpildi šo testu!

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu populārie žargonvārdi? 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 40%

0%

Tāpat kā savā mūzikā, Reiniks ir arī aktīvs sabiedriskajā dzīvē, piedaloties dažādos labdarības pasākumos un veicinot Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanu un attīstību. Viņš ir kļuvis par daudz vairāk kā vienkāršs mūziķis.

Foto – ekrānuzņēmums

Reiniks ir arī ieguvis popularitāti arī kā televīzijas personība, piedaloties televīzijas šovos un projektos, kur viņš ir parādījis savu jautro un draudzīgo personību. Viņa raksturīgais smaids un pozitīvais enerģijas līmenis ir padarījis viņu par iemīļotu personību ne tikai Latvijā, bet arī tālāk aiz jūras.

Foto – ekrānuzņēmums

Kopā ar māsu Rūtu viņš ir izveidojis muzikālo projektu bērniem “Ričijs Rū”, kas ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem tēliem bērnu un viņu vecāku vidū.

Lasi vēl: Lauris Reiniks ļoti dusmīgs un pārskaities nāk klajā ar paziņojumu, par ko klusējuši jau daudzi!

Lauris vietnē “Facebook” atklājis, ka šajās dienās ir nofilmējies kādā TV projektā tepat Latvijā un tas viņam esot atgādinājis kādu laiku, kad viņš Amerikā bija nofilmējies īsfilmā. Pie kadra no šīs filmas Lauris stāsta, ka tas esot bijis stāsts par detektīvu Karlu Velsu, kurš palīdz arestētam ģimene draugam, kurš ir alko****iķis. Lauris gan piebilst, ka šā brīža TV projektā ar alkoh****smu tam neesot bijis nekāds sakars, tomēr detektīva prasmes esot tikušas pārbaudītas – ar intrigu raksta Lauris.

Atliek gaidīt jauno seriālu vai filmu tepat Latvijā ar Laura Reinika piedalīšanos!

Komentāros pie šī ieraksta Laura fani tomēr neskopojas ar komplimentiem: “Lauri, jums ir ļoti skaista balss!”.

Foto – ekrānuzņēmums

Leave a Comment