Sievas nāve iedragāja sporta leģendas veselību: miris divkārtējais olimpiskais čempions

Sievas nāve iedragāja sporta leģendas veselību. Diemžēl miris divkārtējais olimpiskais čempions un ļoti talantīgs sportists savā sfērā. 

Ezotēriķi un garīgie meklētāji piedāvā dažādas skatījuma uz dzīves pēc nāves, un šie uzskati var būt daudzveidīgi. Tā kā ezotērija un garīgums aptver plašu spektru ticējumu un filozofiju, nav viena universāla atbilde uz jautājumu par to, kas notiek pēc nāves. Šeit ir daži no populārākajiem ezotēriķu uzskatiem:

Reinkarnācija: Daži ezotēriķi un reliģijas tic, ka pēc nāves dvēsele atgriežas citā miesā vai ķermenī, lai piedzimtu no jauna un turpinātu izpildīt garīgos mērķus.

Garīgā pasaule: Dažos garīgajos uzskatos tiek uzskatīts, ka pēc nāves dvēsele pāriet uz citu, garīgo pasauli, kurā viņa turpina garīgo attīstību un mācīšanos.

Nirvāna: Budisma skatījumā cilvēki var sasniegt nirvānu, sasniedzot atbrīvošanos no cikla dzimšanas un nāves, nonākot garīgajā miera un izsīkuma stāvoklī.

Dvēseles ceļojums: Daži uzskata, ka dvēsele pēc nāves var veikt ceļojumu uz garīgajām dimensijām, kurās iegūst jaunas izpratnes un pieredzi.

Astrālā pasaule: Astrālā pasaule ir dažkārt uzskatīta par vietu, kur dvēsele var atrasties pēc nāves, bet tā atšķiras no fiziskās pasaules.

Dvēseles atgriešanās Dievā: Dažās reliģijās uzskata, ka dvēsele pēc nāves atgriežas Dievā vai vienotas garīgās realitātē.

 

Sievas nāve iedragāja sporta leģendas veselību: miris divkārtējais olimpiskais čempions Viktors Mamatovs

Slavenais biatlonists nomira 86 gadu vecumā. Viktoram Mamatovam neizdevās atgūties pēc sievas nāves, kas nomira no koronavīrusa.

Par Viktora Mamatova nāvi paziņoja ārzemju biatlona savienība. Divkārtējā olimpiskā čempiona nāves cēlonis bija pneimonija. Pirms pusotra gada no koronavīrusa infekcijas nomira viņa sieva. Līdz pat mīļotās sievas nāvei Viktors Fjodorovičs atradās viņai līdzās slimnīcā.

 

Pēc sievas bēru ceremonijas Mamatova veselība sāka strauji pasliktināties. Pēc kāda laika viņš saslima. Pēdējos dažus mēnešus četrkārtējais pasaules čempions nebija cēlies no gultas. Biatlonistam pietuvinātas personas ziņoja, ka viņš pēc savas sievas aiziešanas tā arī nav atguvies un nav vēlējies dzīvot bez viņas.

Lasi vēl: Tiek nosaukti vīriešu vārdi, kuru īpašnieki diemžēl padara sievietes nelaimīgas un depresīvas

“Viktors nomira savā palātā gerontoloģiskajā centrā ārzemēs, kur viņš pārcēlās pirms aptuveni diviem gadiem kopā ar sievu. Pagājušajā gadā viņa nomira. Mīļās personas aiziešana vēl vairāk iedragāja Viktora veselību. Pēdējos divus mēnešus viņš gandrīz neiznāca no savas istabas un gandrīz nepazina radiniekus un draugus,” stāsta kāds ģimenes draugs.

 

Leave a Comment