Pāvels Globa: trim zodiaka zīmēm decembris var kļūt par lūzuma mēnesi karjerā

Zināmais astrologs uzskata, ka decembra mēnesis būs diezgan piesātināts un notikumiem bagāts. Daudzu cilvēku dzīves kardināli mainīsies.

Šīs pārmaiņas ietekmēs ikvienu zodiaka zīmi, bet dažādās pakāpēs. Ir vērts ieklausīties astrologa padomos un ņemt vērā pareģojumus. Šobrīd vieni no aktuālākajiem ir jautājumi, kas saistīti ar profesionālo izaugsmi.

Kāds pēc ilgiem darba gadiem, kas pavadīti vienā vietā, pazaudēs visu, un būs spiests meklēt jaunu ienākumu avotu. Kāds saskarsies ar kardinālu profesijas nomaiņu.

Bet ir arī tie, kam decembris atnesīs tādus darba apmērus, ka nāksies strādāt bez brīvdienām un svētku dienām, atvēlot vien īsus pārtraukumus miegam un ēdienam.

 

Jaunava

Lielisku pārbaudījumu laiks! Ar saviem dzelzs nerviem spēsi tikt galā ar daudzām grūtām situācijām! Tu sastapsi daudzus cilvēkus, kuri izliksies labestīgi, taču ātri vien sapratīsi, ka viņi tikai izliekas! Daudzi mēģinās tevi maldināt, bet tu viņu viltības redzēsi cauri.

Lasi vēl: Jauns aktieris pastrādā skarbu noziegumu un tagad viņam nāksies ļoti ilgi pavadīt cietuma kamerā

Jaunavai šis būs mīlestības gads, jo sirdsdarbība paātrinās un viss apkārt izskatās krāsaināks. Lielisks laiks, lai veidotu gan draudzīgas, gan profesionālas attiecības ar citiem. Daudzām Jaunavām kāzas ir priecīgs notikums.

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment