NASA izplatījusi paziņojumu jau uz rītdienu, 2.februāri visiem pasaules iedzīvotājiem! Tuvojas gigantisks asteroīds

Šodien, NASA izplatījusi paziņojumu jau uz rītdienu, 2.februāri visiem pasaules iedzīvotājiem! Tuvojas gigantisks asteroīds, bet vai mums ir vērts uztraukties un kā tas ietekmēs mūs? 

Kas ir NASA?

NASA ir Amerikas Savienoto Valstu Nacionālā Aeronautikas un Kosmosa administrācija (National Aeronautics and Space Administration), kas ir ASV valdības aģentūra, atbildīga par civilo kosmosa izpēti un pētījumiem.

Tā bija dibināta 1958. gadā kā atbilde uz PSRS kosmosa programmas panākumiem, īpaši pēc 1957. gada, kad PSRS izveidoja pasaulē pirmo cilvēku palaisto kosmosā, kosmonautu Juriju Gagarinu.

NASA uzdevumi ietver dažādas kosmosa pētījumu un izpētes jomas, ieskaitot zemes un kosmosa novērošanu, planētu izpēti un pētījumus, kosmisko tehnoloģiju izstrādi un testēšanu, kā arī būtiskus projektus, piemēram, Apollo programmu, kas noveda pie pirmās cilvēka nolaišanās uz Mēness 1969. gadā.

Kopš tās dibināšanas NASA ir bijusi galvenā loma daudzos nozīmīgos kosmosa izpētes un pētījumu pasākumos, un tā turpina veikt nozīmīgu darbu kosmosa zinātnes un tehnoloģiju jomās.

NASA ir veikusi arī daudzas veiksmīgas kosmosa misijas, ieskaitot Mariner, Viking, Voyager un Mars rover programmas, kā arī daudzas citās misijās, kas ir atklājušas jaunus datus par Saules sistēmu un kosmosa dziļumu.

 

Lasi vēl: Precīzākais horoskops uz februāri: 3 zodiaka zīmes, kas kļūs bagātas 2024. gada februārī

NASA izplatījusi paziņojumu jau uz rītdienu, 2.februāri visiem pasaules iedzīvotājiem! Tuvojas gigantisks asteroīds. Vai un kā tas ietekmēs mūs?

Tiek ziņots, ka saskaņā ar NASA datiem, mūsu planētai tuvojas pieci gigantiski asteroīdi, un viens no tiem jau rīt būs vistuvāk Zemei. Vai mēs viņa klātbūtni jutīsim? Lūk, ir zināma atbilde! 

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment