Mūžībā devies zināma seriāla zvaigzne; aktierim bijis vien 59 gadi un viņš kādreiz dzīvojis Rīgā

Aktieris šo pasauli pameta 59 gadu vecumā. Viņš tika uzskatīts par šī seriāla leģendu un paraugu. Pagaidām nav zināms kas īsti aktierim bija noticis. 

Viņš bija pazīstams arī Ziemeļu galvaspilsētas skatītājiem no viņa darba Vladimira Mališčitska kamerteātrī.

Kļuvis zināms par teātra, kino un televīzijas aktiera Vladimira Akimova n.ā.v.i. Par skumjo faktu paziņoja Vladimira Mališčitska kamerteātris. N.ā.v.es cēlonis netika precizēts. Pēc dažām ziņām, Akimovs mūžībā aizgājis 1. martā. Viņam bija 59 gadi.

Mākslinieks 1991. gadā absolvēja Rīgas Mūzikas akadēmijas teātra nodaļu. Pēc tam strādājis Daugavpils Valsts drāmas teātrī. Tam sekojoši viņš pārcēlās uz Sanktpēterburgu, kur kopš 1995. gada spēlēja uz Mališčitska teātra skatuves.

Akimovs ir pazīstams arī televīzijas un kino skatītājiem. Viņa sniegumā ietilpst lomas filmās “Krustneši”, kur spēlēja kopā ar Inšakovu un Ostrovska filmā “Bankrots”.

Lasi vēl: 3 zodiaka zīmes, kuras marta otrajā pusē gaida baltā strīpa. Varbūt arī tev uzsmaidīs Fortūna?

Skatītāju atmiņā viņš paliks no filmēšanās seriālos “Sasisto lukturu ielas”, “Pelnrušķītes medības”, “Nacionālās drošības aģents” u.c. Seriālā “Izmeklēšanas noslēpumi” viņš spēlēja no pirmās sezonas un attēloju vienu no kriminālistiem.

 

loading...

Leave a Comment