Ikviens zina, ka hurma ir ļoti noderīga, tā satur daudz vitamīnu un minerālvielu, kas vīrusu slimību sezonā stiprina imūnsistēmu.
Neskatoties uz to, papildus noderīgajām īpašībām tam ir arī kaitīgas īpašības. Ziņo ria-m.tv. Tātad liekie tanīni, kas ir atbildīgi par vēdera darbību, var izraisīt aizcietējumus.
Un regulāra hurmas lietošana vairākus gadus izraisa bezoāru veidošanos kuņģī – blīvas slikti sagremotu vielu bumbiņas. Tā kā šajā ogā ir augsts glikozes un fruktozes saturs, cilvēkiem ar lieko svaru un diabēta slimniekiem jābūt uzmanīgiem.
Hurma jābauda divas līdz trīs reizes nedēļā. Un labāk to lietot svaigā veidā, nepakļaujot to termiskai apstrādei. Hurma saglabā derīgās īpašības arī pēc atkausēšanas, taču nevajadzētu atkārtoti pakļaut augļus zemai temperatūrai, uzskata uztura speciāliste.
[…] Mīļie cilvēki, tie kuriem garšo hurma, šis ir domāts jums. Ēdot ilgstoši viss var beigties s…5 sieviešu vārdi, kuru īpašnieces nekādā gadījumā nedrīkst aizvainot. Ielāgo – ja neņemsi to vērā, tas tev var slikti beigties loading… […]