Ļoti cienījamā vecumā aizsaulē devies aktieris, kurš slavu iemantojis jau kopš bērnības

Ļoti cienījamā vecumā aizsaulē devies aktieris, kurš slavu iemantojis jau kopš bērnības. Ģimene patreiz vēlas klusumu un mieru šajā grūtajā laikā. 

Var uzskatīt, ka cilvēka dvēsele pēc nāves turpina pastāvēt citā formā. Un gaida ātru atgriešanos uz Zemes. Vai arī mēs varam pieņemt pārliecību, ka pēc nāves mūsu dvēsele pazūd kopā ar mūsu fizisko ķermeni.

Neatkarīgi no mūsu personīgajiem uzskatiem, katram no mums ir jāiemācās novērtēt dzīves vērtību. Atcerieties arī dzīvot, koncentrējoties uz mūsu pašreizējo laiku.

 

93 gadu vecumā ir miris aktieris Džons Kērnijs, kurš iemantoja slavu, spēlējot Robertu Bērnsu gan uz skatuves, gan ekrāna.

Glāzgovā dzimušais aktieris piedalījās arī filmās “Džeisons un argonauti” un “Titāniks: Nakts ko atcerēties”.

Viņš mācījās Skotijas Karaliskajā mūzikas un drāmas akadēmijā un bija kritiķu atzīts skatuves aktieris, bet pēc tam regulāri filmējās televīzijā un kino filmās.

 

Vēlāk viņš kļuva arī par atzītu gleznotāju.

Džons Kernijs dzimis 1930. gadā Bailjestonas rajonā Glāzgovā. Viņš īsu brīdi mācījās mākslas koledžā, bet pameta mācības, lai turpinātu aktiera gaitas.

Pēc teātra skolas, kur viņš iepazinās ar savu pirmo sievu Šeilu, viņš sāka veiksmīgu karjeru teātrī. Viņš piedalījās Artūra Millera lugas “Tīģelis” Lielbritānijas pirmizrādē Bristolē un spēlēja Hamletu Glāzgovas Pilsētas teātrī.

Viņa slavenākā kinofilmas loma bija 1963. gada piedzīvojumu filmā “Džeisons un argonauti”, kur viņa varoni līdz nāvei sadragā dzīvā bronzas statuja Talos.

Lasi vēl: “Uzzini, cik precīza ir tava intuīcija!”; Izvēlies ainavu un uzzini kādas pārmaiņas jūs sagaida dzīvē

Lasīt vēl: Diemžēl ir gaidāms, ka šo nodokli drīz palielinās; ceturtdien Saeima to visu apstiprināja

“Mums ir tik ļoti skumji dzirdēt par Džona Kernija nāvi. Džons bija mūsu pirmās aktiermākslas programmas dalībnieks un burtiski bija pirmais, kurš ienāca pa klases durvīm, kad tās tika atvērtas 1950. gadā.”

“Visu mūžu viņš dedzīgi aizstāvēja skatuves spēku un mākslas izglītības pārveidojošo potenciālu. Viņš bija brīnišķīgs cilvēks, un mums viņa ļoti pietrūks.”

 

Leave a Comment