Lieliski jaunumi: No oktobra plāno samazināt siltumenerģijas apgādes tarifu šajā Latvijas pilsētā

No oktobra plāno samazināt siltumenerģijas apgādes tarifu šajā Latvijas pilsētā. Šie ir lieliski jaunumi šiem iedzīvotājiem, jo tuvojoties rudenim aukstums pastiprināsies. 

Siltumenerģijas tarifs Bērzainēs, kas atrodas Valmieras rajona centrā, tiks samazināts par 16,87% līdz 101,04 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa). Tāpat Kocēnu ciemā tarifs samazināsies par 25,59% līdz 71,58 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa).

Arī Rubenes ciemā par 27,14% tiks samazināts siltumenerģijas tarifs, samazinot to līdz 72,29 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa). Turklāt Vaidavas ciemā būs samazinājums par 25,84% līdz 76,54 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa).

Savukārt Valmieras rajona Zilākalna ciemā siltumenerģijas tarifs būtiski samazināsies par 29,35% līdz 64,76 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa).

Lasi vēl: Izcilai aktrisei un talantīgai režisorei skumja vēsts: viņas 57 gadus vecais līgavainis nomiris no retas neārstējamas slimības

Šīs tarifa izmaiņas stāsies spēkā 2023.gada 1.oktobrī. Uzņēmums “Kocēnu Komunālās saimniecība” šīs tarifu korekcijas ir pamatojis uz kokskaidu granulu un koksnes izmantošanu.

 

Leave a Comment