Latvijas banka ”Citadele” nāk klajā ar ļoti svarīgu informāciju, gan saviem, gan pārējiem iedzīvotājiem!

Latvijas banka ”Citadele” nāk klajā ar ļoti svarīgu informāciju, gan saviem, gan pārējiem iedzīvotājiem saistībā saistībā ar naudas darījumiem un norēķinu kontiem. 

Citadele Banka ir ieguvusi popularitāti savā komercbanku un finanšu pakalpojumu piedāvājumā Latvijā. Tā ir daļa no Citadele grupas, kas darbojas arī citās Baltijas valstīs, ieskaitot Igauniju un Lietuvu.

Bankas mērķis ir nodrošināt klientiem modernus finanšu risinājumus un palīdzēt tiem sasniegt savus finanšu mērķus un vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par Citadele Banku, jums varētu būt noderīgi apmeklēt bankas oficiālo mājaslapu vai sazināties ar banku personīgi.

 

Lasi vēl: Bijusī bērnu zvaigzne aizsaulē devusies vien 35 gadu vecumā: ”Viņš bija ceļā uz savu slavu, bet tomēr to nesasniedza”

Citadele Banka ir Latvijas komercbanka, kas piedāvā dažādas finanšu pakalpojumu un bankas pakalpojumus. Tā ir viena no Latvijas lielākajām un zināmākajām bankām. Līdz 2019. gadam Citadele Banka bija zināma kā Parex Banka, bet pēc finanšu krīzes tika nacionalizēta un pārveidota par Citadele Banku.

Tomēr pirms neilga laika ”Citadele” Latvija publicēja ļoti satraucošu informāciju saviem klientiem un ne tikai! Viņi lūdz rūpīgi izlasīt un iepazīties ar šo informāciju!

 

Turpinājumā lasiet informāciju no bankas

Leave a Comment