Ko tava gultas veļas krāsa pasaka par tavu temperamentu

Ko nosaka gultas veļas izvēle? Kādam fundamentāli svarīgs ir materiāls, bet kāds saraksta augšgalā liek krāsu.

Krāsa mūsu dzīvē ir ļoti svarīga, piemēram, zināms, ka sarkanā – atzītā kaisles krāsa – uzbudina, savukārt zilā rada atmiņas par jūru un maigām vēsmām un nomierina. Interesanti, ka pastāv arī pretēja tendence: pēc tā, kādu krāsu cilvēks izvēlas, var spriest par viņa temperamentu.

Tātad, ja jūs dodat priekšroku zaļas krāsas gultasveļai, varam teikt, ka esat pārliecināts cilvēks. Ja vēlaties gulēt uz gultasveļas bagātīgā smaragda tonī, jums nav sveša vēlme pēc greznības, jo smaragda krāsa – viena no visvairāk izmantotajām baroka virzienā. Bet gultasveļa jauno zaļumu vai salātu krāsā vēsta, ka jūs vēlaties pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību. Olīvkrāsas veļu izvēlas tie, kas vēlas stabilitāti. Starp citu, ņemiet vērā, ka, ja guļamistabas logi vērsti uz dienvidiem, varat izvēlēties zaļu gultasveļu aukstos toņos, bet, ja logi ir ziemeļu pusē, tad dodiet priekšroku silti zaļai gammai.

Violeta gultasveļa – radošu dabu liktenis, nosliece uz misticismu. Ceriņkrāsas gultasveļas komplektus izvēlas cilvēki, kas iegrimuši romantiskos sapņos, bet tie, kas dod priekšroku piesātinātajai fuksijas krāsai, labprāt dara daudz lietu vienlaikus. Violetā gultasveļa izstaro cilvēka vēlmi pēc bagātības – galu galā šī krāsa tiek uzskatīta par karalisku. Baklažānu nokrāsas mīl tie, kuri mēdz pavadīt stundas mājīgā vidē, domājot par mūžīgo.

Lasi vēl: 30 padomi apģērbu kopšanai un uzglabāšanai: tas ir jāzina ikvienam

Dzeltenu gultasveļu pērk nepielūdzami optimisti, kuri ir pieraduši visā saskatīt pozitīvo. Gaiši dzeltenas krāsas gultasveļas komplektus iecienījuši aktīvi cilvēki, kuri ne mirkli nesēž mierā, gultasveļa ar zeltainiem toņiem rotā guļamistabu ģimenes vērtību cienītājiem, kuri rūpējas par savu ģimeni. Savukārt gultasveļu kviešu, smilšu vai medus krāsās iecienījuši tie, kam patīk ceļot, jo šīs krāsas atgādina par iespaidu maiņu.

Pārbaudi savas zināšanas par dažādiem žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu žargonvārdi? Noskaidrosim!

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

 

Your score is

The average score is 55%

0%

Sarkanu veļu, tostarp gultasveļu, izvēlas kaislīgas dabas cilvēku, kurus pārņem emocijas. Piesātinātu koši sārtu krāsu gultasveļai var izvēlēties enerģiski cilvēki, kuri ir noslieci uz spilgtu emociju izpausmi, bet pieklusinātākus toņus izvēlas tie, kuri novērtē respektablu izskatu.

 

 

Leave a Comment