Ko sēt aprīlī vispirms: agronomu padomi
Posted on by Anete Blaua
Ko stādīt maijā
Siltumu mīlošie gurķi, pupas, ķirbji, kukurūza jāstāda, kad zeme sasilst līdz 11-13 grādiem pēc Celsija, tas ir, maijā.
Agros kāpostus, bietes, burkānus, sīpolus, ķiplokus, redīsus, salātus, pupas, zirņus var stādīt atklātā augsnē maija sākumā. Ja mēneša sākums būs auksts, sēju labāk atlikt līdz mēneša vidum. Mēneša beigās stādiet siltumu mīlošus gurķus, kabačus, ķirbjus, kukurūzu.
Lasi vēl: Prinča Viljama privātā atbilde uz Harija ziņu par Keitu. Vai brāļu starpā gaidāms izlīgums?
Kuras kultūras uzdīgst visātrāk
Vispirms uzdīgst zirņi – 6 dienās pēc sējas, 7-8 dienās – kukurūza, gurķi, pupas, redīsi. Pēc 10 dienām dīgst kāposti, skābenes un bietes.
Baklažānu, sīpolu, kabaču, burkānu un rabarberu dīgšanu var gaidīt pēc 2 nedēļām. Savukārt dilles, pētersīļi, pastinaki un paprikas sēž zemē visilgāk – līdz 16 dienām.
Tevi noteikti interesēs
- Zivju asaku atdalīšana un kotlešu masas sagatavošana bez lieka laika patēriņa
- Pastāstīsim kā ātri nostiprināt stādus, dzirdinot tos ar medu
- Ziemas afirmācijas panākumiem: Kā vārdi maina jūsu dzīvi
- Kā pareizi palīdzēt putniem ziemā: barotavu uzstādīšana un piemērota barība
- Saldās kukurūzas nūjiņas īrisu glazūrā: kāruma pagatavošana bez cepšanas
- Sātīgi kartupeļu salāti ar ceptiem dārzeņiem un krēmīgu mērci








