Kas notiek ar cilvēka dvēseli pēc aiziešanas aizsaulē. Viedokli pauda “Ekstrasensu cīņu” zvaigzne Viktorija Raidosa

Viktorijai Raidosai, kas sevi dēvē par raganu, izdevās pierādīt savas spējas televīzijas projektā. Viņa paskaidroja, ka redz un zina vairāk nekā citi ļaudis. Ekstrasense pacēla noslēpuma plīvuru pār to, kas interesē daudzus cilvēkus.

40 gadus vecā Viktorija Raidosa pirmo reizi televīzijā parādījās “Ekstrasensu kaujas” 16. sezonā. Tad viņa pierādīja sevi kā spēcīgu dalībnieci, kuras mērķis bija uzvarēt. Jaunajā projektā viņa atkal nolēma pārbaudīt savus spēkus. Ekskluzīvā intervijā portālam “vokrug.tv” viņa pastāstīja, kas, viņasprāt, sagaida cilvēku pēc nāves.

Pēc Viktorijas teiktā, viņa droši zinot, ka ikviens cilvēks galu galā saņem sava veida “bonusu” atdzimšanas veidā. Gaišreģe paskaidroja, ka tic “dvēseļu pārceļošanu”, lai gan saprot, ka šo teoriju atbalsta maz cilvēku.

“Pēc visu uzdevumu izpildes dvēsele virzās uz pārdzimšanu. Skaidrs – ja cilvēks dzīvo haosa teorijā, uzskatot, ka viss apkārt ir nejaušu notikumu virkne, tad viņa pasaules uzskats ir tāds, ka pēc nāves ir tikai tārpi, kas saēd ķermeni,” pauda ekstrasense, norādot, ka viņa pati esot pārliecināta, ka pārdzimšanas ir daudzveidīgas.

Viktorija skaidroja, ka visbiežāk dvēsele atdzimst savā radniecības sistēmā. Tiesa, tas notiek, ja nelaiķi pagodina un atceras tuvi cilvēki.

“Dvēsele tieksies uz turieni, kur ir sistēma, kas tai piešķir šo enerģētisko ceļu,” viņa pauda.

Gaišreģe arī piebilda – lai dvēsele atgrieztos, ir jāveic noteikti rituāli. Viņa precizēja, ka tomēr nevajagot darīt neko neparastu, vien biežāk jāatceras savi viņsaulē aizgājušie tuvinieki.

 

“Nekādā gadījumā nevajadzētu kritizēt nelaiķu rīcību šai saulē. Es bieži dzirdu cilvēkus sakām: “Jā, tēvocis Jānis bija pļēgurs”. Nav nepieciešami negatīvi spriedumi. Mums nav jāvērtē, kurš ko ir darījis, kad bijis dzīvs.

Mēs varam konstatēt faktus un pasniegt tos kā vēsturi. Kad aizgājējs tiek pieminēts negatīvā veidā, diez vai viņš palīdzēs dzīvajiem un kaut ko iedos kā patīkamu bonusu,” akcentēja ragana.

Lasi vēl: ”Man ir apnicis mocīties un mocīt citus”: dziedātāja atstāja pirmsnāves vēstuli un padarīja sev galu

Viņa norādīja, ka mūsu priekšteči bieži dod mums zīmes no “citas pasaules”, tāpēc ir svarīgi tajās ieklausīties un ieslēgt savu intuīciju. Ja iemācīsies “lasīt” aizgājēju sūtītās ziņas, tu varēsi uzlabot savu dzīvi, pārliecību pauda ekstrasense.

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment