“Kārtējais karaliskās ģimenes triks?” – briti vairs netic, ka Keita Midltone uzturas Vindzoras pilī un apvaino monarhiju safabricētās ziņās

Foto – ekrānuzņēmums

Pagājušās nedēļas nogalē uzradušies vēl vairāk jautājumi par Keitas Midltones atrašanās vietu pēc tam, kad Velsas princese esot pamanīta “laimīga un vesela” kādā lauku veikalā netālu no viņas mājām Vindzorā. Tikmēr citi apšauba, ka tas vispār ir noticis!

Atgādināsim, ka pirms dažām dienām sabiedrībā izskanēja baumas, ka Midltone pēc iznākšanas no slim***as, kurā viņai tika veikta vēdera ope****ija, nav vairs redzēta ne sabiedrībā, ne kopā ar savu vīru princi Viljamu.

Kensingtonas pils sniedza oficiālu paziņojumu, ka princese Ketrīna pēc oper****jas atgūstas un pirmo sabiedrisko pasākumu apmeklēs jūnijā. Tikmēr baumas nerimstas un daži pat bija pamanījuši to, ka Keita savās nesenajās fotogrāfijās, ap kurām virmoja liels skandāls, esot manīta bez laulības gredzena.

Foto – ekrānuzņēmums

Tikmēr pagājušajās brīvdienās Keita esot redzēta “laimīga un atpūtusies”, un kopā ar vīru, princi Viljamu apmeklējusi kādu nelielu lauku veikaliņu, kas atrodas tikai vienas jūdzes attālumā no viņu Adelaidas nama, ziņo portāls “RadarOnline”.

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Gribam noskaidrot tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavs laiks būs ierobežots - tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 60%

0%

Šī bija pirmā reize, kad Velsas princese tika pamanīta sabiedrībā kopš viņas 13 dienu ilgās uzturēšanās slim***cā pēc vēdera oper***jas janvārī.

Foto – ekrānuzņēmums

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Leave a Comment