Kāpēc jūs kategoriski nedrīkstat naktī skatīties pulkstenī: par to daudzi klusē, tomēr tas ir jāņem vērā

Pēc somnologa domām, daudzi cilvēki ir nonākuši situācijā, kad pēc pēkšņas pamošanās nakts vidū nevar aizmigt. Dr. Breuss sniedza padomu, ko tādā gadījumā nedarīt.

Pirmkārt, mēģiniet necelties, lai dotos uz tualeti. Protams, no pēdējiem spēkiem nevajadzētu paciest, bet, ja tualeti apmeklējat tikai tāpēc, ka joprojām nesanāk gulēt, nākamais mēģinājums aizmigt izrādīsies pilnīga izgāšanās, apliecina somnologs.

Lasi vēl: Tikai daži šo zina: ko stādīt pie bietēm, lai garša būtu karaliska, bet raža – fantastiska

Viņš to skaidro ar to, ka pat pārejot no guļus uz sēdus stāvokli, cilvēkam paātrinās sirdsdarbība, un došanās uz citu telpu to vēl vairāk paātrinās. Miega stāvoklī sirds pukst aptuveni 60 sitienu minūtē. Lai cilvēks atkal sāktu gulēt, sirdsdarbībai jāsamazinās līdz šim ritmam.

 

Lūk, arī otra kļūda seko!

Otra kļūda, ko daudzi cilvēki pieļauj, pamostoties nakts vidū, ir laika pārbaude. Mēģiniet pārvarēt mūsdienu cilvēku instinktu pārbaudīt tālruni un paskatīties uz pulksteni, lai cik grūti jums tas arī nebūtu. Atcerieties, ka, ja nevarat aizmigt, jums ir jāatpūšas un jāizslēdz prāts.

Eksperts iesaka vienkārši aizvērt acis, pagriezties uz otru pusi un censties par neko nedomāt.

Lasi vēl: Saistībā ar atvadīšanos no Jura Kulakova “Pērkons” steigšus izplata svarīgu paziņojumu

Ja sāksiet rēķināt, cik daudz laika palicis līdz modinātāja zvanam, un uztrauksieties, ka miegā pavadīto stundu skaits ir pārāk mazs, jūsu bezmiegs tikai pastiprināsies.

Lasi arī: Kulakova meita dalījusies ar savu emocionālo stāstu, atmiņām un pārdomām par Tēvu, kurš nu devies mūžībā…

Somnologs pastāstīja ieteikumus par miega stundu skaitu un brīdināja no regulāras miega trūkuma. Miega trūkumam ir negatīva ietekme uz cilvēka veselību. Ar to var tikt galā ne tikai ar medikamentiem, bet arī ar pārtiku.

 

Leave a Comment