Kā “pareizi” un bez ciešanām pārtraukt attiecības ar partneri: tikai 4 noteikumi

Šķiršanās procesu var padarīt mazāk sāpīgu. Tas nekādā gadījumā nebūs viegli. Tomēr sāpju līmenis un ciešanu ilgums būs atšķirīgs.

Psihologi pastāstīja, ja esat nolēmis šķirties no sava partnera, ir noteikti psihoterapeitu ieteikumi, kā rīkoties un ko darīt, lai atvieglotu šo procesu.

Atbrīvoties no ilūzijām

Aizmirstiet filmas, pasakas, seriālus, kur cilvēki šķiras ar smaidu sejā un ar sapratni šķiras dažādos virzienos. Tā ir ja ne pilnīga fikcija, tad ļoti reti, atsevišķi gadījumi. Bieži vien šķiršanos pavada emociju vētra, asaras, pārmetumi, apvainojumi, aizvainojumi, kā arī rūgtums un pazemojumi.

Var būt tikai viena saruna: tajā viens no partneriem skaidri un gaiši paziņo, ka viņš vai viņa iet prom un veidos citu dzīvi.

Ja attiecības nesaista laulība, kopīga manta, kopīgi bērni, tad, jo ātrāka un skaidrāka būs saruna, jo mazāk sāpju tā nesīs.

Nevajag izšķirties glaimojot

Protams, ir ļoti vēlams izšķirties skaisti, piemēram, teikt: “tu esi skaista/skaists, tu neesi vainīgs, un es esmu tik slikts”.

Noskaidro savas zināšanas par latviešu vecvārdiem!

Izpildi šo ātro testu un noskaidro kā tu pārzini latviešu vecvārdus! 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu vecvārds? 

Your score is

The average score is 53%

0%

Šāda veida lietas tiek teiktas, lai mazinātu vainas apziņu par otra cilvēka sāpināšanu. Taču jums jābūt gatavam, ka jūs nevarēsiet novelt atbildību par savu nodarījumu: jūs joprojām būsiet “vainīgais”.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment