Investīciju baņķieris Maskavas naktskluba Soho Rooms līdzīpašnieks un miljonārs Dens Rapoports Vašingtonā izdarīja pašnāvību. Par to savā Telegram kanālā paziņoja žurnāliste un bijusī Tatler apskatniece Junija Pugačova.
“Maskavas kluba Soho Rooms līdzīpašnieks, viens no pirmajiem emigrantiem, kurš privatizācijas buma laikā ieradās Krievijā un ieguva bagātību biržā, pirms atņēma sev dzīvību, izlaida parkā savu suni ar naudu un pirmsnāves zīmīti. Viņam bija 52 gadi,” rakstīja Junija.
Dens Rapoports ir dzimis Latvijā. 1980. gadā viņa ģimene pēc politiskā patvēruma saņemšanas emigrēja uz ASV un apmetās uz dzīvi Hjūstonā, kur jaunietis ieguva izglītību.
Pēc universitātes beigšanas Rapoports ieradās Krievijā un sāka strādāt par finanšu analītiķi pirmajā Krievijas un Amerikas kopuzņēmumā naftas ieguvei.
Dens vēlāk ieņēma vadošus amatus vairākās Krievijas finanšu institūcijās. 2007. gadā viņš kopā ar partneri Maskavā atvēra klubu Soho Rooms, kas vēlāk kļuva par vienu no veiksmīgākajiem, raksta tautaruna.nra.lv.
2012. gada jūnijā Rapoports atgriezās ASV: saskaņā ar baumām viņam bija jāpamet Krievijas Federācija saistībā ar opozīcijas (proti, Alekseja Navaļnija) atbalstu.
Lasi vēl: Šīm 2 zodiaka zīmēm būs vislabākā nedēļa, tāpēc sagatavojieties negaidītām svētībām
Viņš nopirka savrupmāju Vašingtonā, kur apmetās uz dzīvi kopā ar sievu modeli Irinu un diviem bērniem. Pēc šķiršanās Rapoports nolēma pārcelties uz Ukrainu, uz Kijevu, kur atkal darbojās ar banku sfērā.
2017. gada aprīlī, tikai nepilnu desmit gadu laikā, Soho Rooms tika slēgts.
Ja Jums ir slikta pašsajūta vai nomāc domas par pašnāvību un tuvumā nav neviena, ar ko aprunāties un kam lūgt palīdzību, zvaniet uz krīzes centra „Skalbes” krīzes tālruni, kur Jūs uzklausīs un sniegs padomu. Īpaši smagās un dzīvībai bīstamās situācijās zvaniet neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai.
Diennakts krīzes tālruņi krīžu un konsultāciju centrā „Skalbes”:
67222922 (Lattelecom)
27722292 (Bite)
Neatliekamās medicīnas palīdzības dienests 113
Nebaidieties jautāt pēc palīdzības!
Atcerieties, ja Jūs ciešat no depresijas un Jums ir domas par pašnāvību, nepieciešams meklēt profesionālu palīdzību:
- zvaniet Jūsu ģimenes ārstam vai dežūrējošam ģimenes ārstam;
- zvaniet Jūsu psihiatram;
- zvaniet 113 (neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai)!
Kad Jūsu stāvoklis uzlabojas, ir svarīgi pretoties vēlmei pavadīt laiku vientulībā. Uzrunājiet savus tuvākos, nebaidieties runāt par savu slimību un lūgt palīdzību, ja nepieciešams. Atbalstīt kādu ar atkārtotu depresiju bieži var būt grūti gan draugam, gan ģimenes loceklim. Tādēļ mēs rekomendējam Jums vizītē pie ārsta doties kopā. Jūsu ārsts var piedāvāt atbalstu, un Jūsu draugs vai ģimenes loceklis var iemācīties saprast slimību un tās sekas. Laba ideja ir kopīgi pievienoties kādai atbalsta grupai.