Vienkāršs un lēts līdzeklis, kas palīdzēs ātri atbrīvot apģērbu no tabakas smakas

Tabakas smarža dažkārt sagādā daudz nepatikšanu. Dūmu aromāts nokļūst audumā, un šķiet, ka no smakas nav iespējams atbrīvoties.

Ja mājā vai dzīvoklī piedūmots ir diezgan ilgu laiku, tabakas smaka iespiežas sienās, grīdā, griestos – visās virsmās. Šādā gadījumā atbrīvoties no smakas palīdzēs tikai visu mēbeļu remonts un nomaiņa.

Ja šāds aromāts mājās ir tikai vienreizēja epizode, situāciju var glābt vienkārši sorbenti no aptieciņas, piemēram, aktīvā ogle, kā arī nepieciešamos līdzekļus var atrast virtuvē – kafiju, rīsus utt.

Izvēlētais sorbents – kafija, aktīvā ogle, rīsi – jāuzliek uz šķīvja un jāatstāj telpā. Dienas vai divu laikā smaka manāmi izzudīs, viss ir atkarīgs no tā, cik ilgi telpā kūpināts.

Ar tabakas dūmiem piesūkušās drēbes arī nesagādā prieku. Ir drošs veids, kā atbrīvoties no šīs nepatīkamās smakas. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams etiķis.

Lielā katlā ir jāielej verdošs ūdens un jāpievieno divas vai trīs ēdamkarotes parasta etiķa. Drēbes jāuzkarina virs katla un jāatstāj uz nakti. Jau no rīta no smakas nebūs ne miņas, taču drēbes būs papildus jāizžāvē.

Pastāv ātrāks (ja tā var teikt) veids, kā no apģērba likvidēt tabakas smaku. Arī šajā gadījumā jums būs nepieciešams galda etiķis.

Pārbaudi savas zināšanas par dažādiem latviešu vecvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu vecvārdi? 

1 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

2 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

3 / 3

Ko nozīmē viens no šiem latviešu vecvārdiem? 

Your score is

The average score is 44%

0%

Ūdens un etiķis jāsajauc attiecībā viens pret trīs. Iegūtajā šķīdumā iemērciet sūkli vai kokvilnas disku un rūpīgi noslaukiet drēbes. Pēc apstrādes lieta rūpīgi jāizvēdina.

 

Leave a Comment