“Smagas sāpes”: tuvs cilvēks atklāj patiesās detaļas par Zavorotņukas slimību

Daudzus gadus iemīļotā aktrise Anastasija Zavorotņuka, kas pazīstama ar lomu seriālā “Mana mīļā aukle”, cīnās ar smadzeņu vēzi.

Lai gan sīkākas ziņas par viņas stāvokli bija maz un tikai trešajam vīram, daiļslidotājam Pjotram Černišovam, bērniem un mātei bija atļauts viņu apciemot ģimenes nomaļajā lauku īpašumā, jaunākās ziņas liecina, ka viņas veselība strauji pasliktinās.

“Iespējamā saikne ar vitro apaugļošanu”

Spekulācijas par Zavorotņukas s.l.i.m.ī.b.a.s cēloni ir bijušas nebeidzams, un daži spekulēja, ka pie vainas varētu būt vitro apaugļošana (IVF).

Kāda situācijai pietuvināta persona pat norādīja, ka v.ē.ž.a attīstības risks palielinās, ja IVF procesā tiek iesaistīti gēni, un, ņemot vērā to, ka Zavorotņukas vectēvs arī cīnījās ar s.l.i.m.ī.b.u, iespējams, ka viņa ir mantojusi ģenētisku noslieci.

Tomēr citi aktrises fani uzskata, ka tieši skarbā hormonu terapija, kas saistīta ar IVF, varētu būt veicinājusi viņas a.u.d.z.ē.j.a augšanu.

 

“Atsvešinātas attiecības ar māti”

Kamēr Zavorotņuka turpina cīnīties ar .v.ē.z.i, ir skaidrs, ka viņu atbalsta vīrs un bērni.

Tomēr ir ziņots, ka viņa un viņas māte ir attālinājušās viena no otras, un arī aktrises meita Anna nesen paziņoja, ka plāno pārcelties uz Dubaiju kopā ar savu vīru. Neskatoties uz šīm grūtībām, Zavorotņuka joprojām paliek uzticīga savai ģimenei, tostarp saviem vecākajiem bērniem Annai un Mihailam.

 

Lasi vēl: No picu piegādātāja līdz pasaules spīdeklim. Kā pašlaik izskatās un ko dara deviņdesmito gadu kulta seriāla “Herkuless” spīdeklis Kevins Sorbo

“Gaidas un cerības uz pilnīgu atveseļošanos”

Ar jaunā gada iesākšanos, Zavorotņukas tuvinieki, bez šaubām, cer un lūdz par viņas pilnīgu atveseļošanos. Lai gan sabiedrību var interesēt sīkāka informācija par viņas stāvokli, Zavorotņukai un viņas ģimenei ir jāizlemj, ar cik daudz informācijas dalīties. Vissvarīgākais ir tas, ka, cīnoties šajā grūtajā cīņā, viņu ieskauj mīlestība un atbalsts.

Kamēr viņa drosmīgi cīnās ar v.ē.z.i, Anastasijai Zavorotņukai ir jādod telpa un privātums, lai viņa varētu koncentrēties uz atveseļošanos.

Lai gan ik pa laikam izplatās baumas un spekulācijas par to, ka aktrises s.l.i.m.ī.b.a.s cēlonis ir saistīts ar IVF vai ģenētisku pārmantojamību, tomēr īstais slimības iemesls paliek nezināms. Taču zināms, ka Zavorotņuka bauda vīra Pjotra Černišova un bērnu atbalstu.

 

Leave a Comment