Slavena modele pēc tetovēšanās sajūtas slikti un dodas aizsaulē; ģimene nespēj aptvert notikušo

Pēc tam, kad slavena modele sajutās slikti pēc tetovēšanas procedūras, viņas stāvoklis strauji pasliktinājās, un viņa diemžēl aizgāja mūžībā. Šī skumjā notikuma dēļ ģimene ir sēru pilna un nespēj aptvert pēkšņo zaudējumu.

Modele, kas bija plaši pazīstama savas karjeras un spilgtās personības dēļ, izlēma veikt tetovēšanas procedūru, kas šķita kā parasts solis viņas dzīvē. Tomēr, pēc tetovēšanas viņas stāvoklis negaidīti pasliktinājās.

Pirmajā mirklī nekas neliecināja par nopietnām problēmām, bet ātri vien kļuva skaidrs, ka situācija ir daudz nopietnāka, nekā sākumā šķita. Neskatoties uz ā***tu pūlēm un ģimenes lūgšanām, viņas dz***u neizdevās glābt.

Šis notikums ir atstājis dziļu tr***u ģimenē. Tuviem draugiem un ģimenes locekļiem ir grūti aptvert, kā tik vitāla un dzīvotspējīga persona varēja tik ātri un negaidīti aiziet mūžībā.

Viņu ikdienas dzīve ir mainījusies uz visiem laikiem, un sēru pilnās dienas ir piepildītas ar atmiņām par kopā pavadīto laiku, kā arī neatbildētiem jautājumiem par to, kas īsti notika.

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu populārie žargonvārdi? 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 40%

0%

Modelei bija spilgta karjera un dzīvespriecīgs raksturs, kas piesaistīja daudzus cilvēkus. Viņas aiziešana ir smags zaudējums ne tikai ģimenei, bet arī draugiem, kolēģiem un faniem, kas sekoja viņas gaitām un iedvesmojās no viņas dzīves.

Šī skumjā informācija liek pārdomāt par dzīves īslaicīgumu un neprognozējamību, kā arī par to, cik svarīgi ir novērtēt katru kopā pavadīto mirkli ar mīļajiem.

Lasām tālāk..

Ārzemju modele Lea pēkšņi devusies aizsaulē.

24 gadus veca modele aizsaulē devusies pēc tam, kad pēc tetovēšanas sesijas tika ievietota te*****as nodaļā. 24 gadus vecā Leja strādāja par masieri un arī fotografējās apģērbu zīmoliem.

Meitene 2. jūnijā izsauca meistaru uz savu dzīvokli. Modelei iepriekš bija bijuši vairāki tetovējumi, tāpēc viņa negaidīja nepatikšanas.

Tomēr šoreiz Leja baidījās no sā***m, un tetovēšanas meistars in***ja viņai nov****nu. Dažas minūtes pēc seansa sākuma meitene jutās slikti, viņa zaudēja s****ņu. Tika izsaukta palīdzība, pēc kuras viņa tika nogādāta sli*****as nodaļā, tomēr rezultātā meitene devās aizsaulē.

Lasi vēl: Lūk, cik viegli ir gatavot tradicionālo Jāņu sieru ar ķimenēm! Līgotāji būs starā!

Patreiz sīkākā informācija nav zināma, tomēr ģimene nāca klajā, ka tik līdz kaut kas tiks noskaidrots, tā tiks paziņots arī presei. Cilvēkiem ir vairāki viedokļi par šo.

 

Leave a Comment