Raimonds Pauls ļoti noraizējies par Jāni Peteru; Viņš ir ļoti slims

“Ar Jāni Peteru sazvanāmies. Viņš ir ļoti slims,” intervijā “SWH Radio” raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi” saka Raimonds Pauls.

Raimonds Pauls un Jānis Peters ir draugi. Viņi visai bieži sazvanās. Viņš atzīstas, ka tieši Jāņa Petera sarakstītā grāmata ir visprecīzāk spējusi attēlot viņu.

“Lai gan Jānis Peters nav mūziķis. Jāsaka pat, ka no mūzikas viņš ir visai tālu. Viņš ir izcils dzejnieks, diplomāts, politiskais darbinieks, kas tikai viņš nav bijis. Tomēr tieši viņš ir vistuvāk piegājis daudzām lietām.

Lasi vēl: Nevilcinieties: Globa nosaucis trīs zodiaka zīmes, kuras ar 16. augustu nedrīkst atlikt lietas uz vēlāku laiku

Viņš vislabāk ir sapratis, sajutis un spējis to izteikt vārdos. Savulaik viņs bija liela mēroga personība diplomātijā. Diemžēl par tiem laikiem daudz kas tiek noklusēts.

Lai gan viņam būtu bijis daudz ko pastāstīt un pat uzrakstīt. Bet viņš kaut ka ne sevišķi to grib darīt. Tagad viņš ir ļoti slims, mēs bieži sazvanāmies,” intervijā “SWH Radio” žurnālistei Inesei Vaikulei saka R. Pauls, ziņo tautaruna.nra.lv.

Tautaruna.nra.lv

Leave a Comment