Pēc 10 dienām glābēji Krievijā atrada Kristību laikā noslīkušās sievietes līķi: lūk, kur tas atradās..

Traģēdija, kas satrieca visu Krieviju, tuvojas savam atrisinājumam. Glābēji meklēja 41 gadu veco Annu pusotru nedēļu un beidzot atrada.

Meklēšanas operācija noslēdzās 28. janvārī, kad brīvprātīgo ūdenslīdēju vienība “Dobrotvorec” (Labā radītāji) paziņoja, kas pēc desmit dienu meklējumiem ir atraduši Kristību svētku laikā noslīkušās sievietes līķi.

Meklējumi ilga kopš paša traģēdijas brīža, kas notika naktī no 18. uz 19. janvāri. Ik dienu daudzi cilvēki prasīja ūdenslīdējiem, vai ir kādi jaunumi par Annu, bet tie allaž atbildēja, ka meklēšana līdz šim ir bijusi bez rezultātiem. Tagad viņi sniedz īsu paziņojumu: “Atrasta. Mirusi”.

Lasi vēl: Izcilam aktierim uzstādīta neiepriecinoša diagnoze: ”Vai tiešām viņš atvests uz slimnīcu un tur nomirs?”

Annas meklējumi satricināja visu valsi un piesaistīja līdz tam nepieredzētu uzmanību minētajai brīvprātīgo vienībai. Krievijas iedzīvotāji, kuri iepriekš nebija piedalījušies glābšanas misijās, tagad piedāvāja savu palīdzību vai ekipējumu.

Фото №1 - Спустя 10 дней спасатели нашли тело женщины, утонувшей на Крещение

Desmit dienu laikā Oredežas upē, kur noslīka divu bērnu māte, mainījās vairākas brīvprātīgo grupas: pēc divu dienu maiņas viņi brauca mājās, bet viņu vietā stājās citi brīvprātīgie.

Pēc brīvprātīgo vienības ziņojumiem, kas regulāri tiek publicēti sociālajos tīklos, upes straumes ātrums meklēšanas brīdī bijis 0,8 m/s.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

loading...

COMMENTS

Leave a Comment