Nežēlīgs karmas trieciens: 3 zodiaka zīmes marta beigās satrieks varens pārmaiņu āmurs

Astrologi noteikuši zodiaka zīmes, kuras satrieks spēcīgs pārmaiņu āmurs jau marta beigās. Trīs zodiaka zīmes tuvākajās dienās saņems nežēlīgu karmas mācību. Ikviens no šo zodiaka zīmju pārstāvjiem riskē saņemt spēcīgu pļauku no zvaigznēm par visu, ko kādreiz izdarījuši

Marta beigas var būt ļoti problemātiskas Jaunavām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji piedzīvos milzīgu stresu darbā augsta darba ritma dēļ, kas var radīt veselības problēmas. Turklāt lielās slodzes dēļ Jaunavas var aizmirst par to, ka viņu fiziskās veselības stāvokli varētu vēlēties labāku, un tas rada risku nopietnām problēmām.

Tāpat daudzu uzdevumu dēļ šīs zodiaka zīmes pārstāvji var pilnībā aizmirst par savu otro pusīti. Astroloģijas eksperti ir pārliecināti, ka pašlaik Jaunavām nepieciešams izveidot balansu starp privāto dzīvo un profesionālās darbības sfēru, jo savādāk viss var pāraugt strīdos ar mīļoto cilvēku.

Skorpioni pavisam drīz var tikt ierauti svešu intrigu vidū. Turklāt šīs zodiaka zīmes pārstāvji manipulāciju lamatās var iekļūt paši savu viltīgo plānu dēļ. Astrologi uzskata, ka Skorpioniem vajadzētu pierimt savā degsmē kalt dažādus viltīgus plānus, un tā vietā koncentrēties uz citu svarīgu uzdevumu izpildi.

Lasi vēl: Merilina Kerro paziņo: 3 zodiaka zīmes marta beigās ievērojami papildinās savus maciņus

Pašlaik viņiem ir nepieciešams meklēt kompromisus un kādu laiku jāpārstāj citus nospiest ar savu varenumu un autoritāti. Tomēr vienlaicīgi nevajag aizmirst arī par savām interesēm.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">dievturis Skolnieciņš</cite>

  Šodien ir 25. marts – Māras diena. Šī diena ir par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Nāves un dzīvības Dieviete Māra ir paši pazīstama latvju tautas dzīvesziņā (dievturībā). Viņa uztur līdzsvaru dabā. Līdzsvaru starp nāvi un dzīvību. Dieviete Māra izskatās kā jauna, slaida sieviete ar sniegbaltu ādu un melniem, kā naksnīgas debesis, matiem. Viņas acis ir melnas kā nakts tumsa. Viņas rokās ir ass sirpis. Viņa ir tērpta melnās, baltās vai arī tumši zilās drānās. Dievietei Mārai ir dažādas izpausmes un dažādas formas. Dievietei Mārai ir raksturīgas divas savstarpēji pretējas izpausmes: Māra – Veļu Māte un Māra – Zemes Māte. Māras – Veļu Mātes veidolā Dieviete Māra ir nāves nesēja un Veļu valstības valdniece. Māra – Veļu Māte ar savu aso sirpi pārgriež likteņa dzīparu. Kad tas notiek, cilvēks mirst. Un Māra – Veļu Māte pavada cilvēka dvēseli uz Veļu valstību. Kur cilvēka dvēsele sagaida jaunu pārdzimšanu. Savukārt, Māra – Zemes Māte ir dzīvības dāvātāja un cilvēces aizgādne. Māra – Zemes Māte ir līdzās cilvēkam, tam piedzimstot. Māras – Zemes Mātes veidolā Dieviete Māra sagaida cilvēka dvēseli šaisaulē. Tāds ir dvēseļu pārdzimšanas cikls. Nāve ir jaunas dzīvības sākums. Reinkarnācija nosaka pasaules kārtību. Mūsu senči zināja, kā nāve ir tikai starpposms starp veco dzīvi un jauno. Cilvēka mūžs ir ierobežots, tomēr dvēsele ir nemirstīga. Dieviete Māra pieskata mūs un vada mūs šajā dzīvē, tā arī nākamajās. Būsim pateicīgi Dievietei Mārai par viņas rūpēm un gādību. Priecīgu Māras Dienu!
  Ar Dievietes Māras atklāsmēm, dievturis Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #dievturi #dievturība #daudzdievība #politeisms #TicībasBrīvība #daudzdievji #pagāni #LatvjuDievuSvētība #MārasDiena #DievieteMāra #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #nāvesDieviete #dzīvībasDieviete #Māraskrusts #MārasŪdeņi #ZalkšaZīme #ticība #rituāli #buršanās #Skolnieciņš

Pievienot komentāru