”Nauda kritīs no gaisa”: Pāvels Globa paredz, ka 2023. gadā trīs zodiaka zīmes var negaidīti kļūt bagātas

Kurš no mums kaut reizi dzīvē nav sapņojis par to, ka negaidīti kļūsti bagāts? Visticamāk, tādu cilvēku nav. Visi grib būt bagāti, sev neko neatteikt, ēst labākos ēdienus, valkāt zīmolu apģērbu, braukt ar dārgu automašīnu, ceļot…

Bet ja nu kāds tev pasaka, ka tas viss vienā brīdī var kļūt no sapņa par realitāti? Tu noticētu? Visticamāk, ka nē! Bet velti! Ja patiesi tic saviem sapņiem, tad agrāk vai vēlāk viņi noteikti īstenosies, bet tavs pats spilgtākais sapnis pārvērtīsies brīnišķīgā realitātē!

Pāvels Globa jau izanalizējis, ko zvaigznes sola 2023. gadam un steidz dalīties priecīgajās prognozēs. Truša gadā viss, kas iepriekš tika iznīcināts, tiks atjaunots, viss, kas tika zaudēts, tiks atrasts, un taisnība noteikti gūs virsroku.

2023. gadā bumeranga likums būs aktuālāks nekā jebkad agrāk, tas ir, labā vai ļaunā bumerangs, ko reiz palaidi, atgriezīsies pie tevis atpakaļ tieši Truša gadā.

Liela nauda atnāks pie tiem, kas nežēloja spēkus un laiku mīļajiem, kuri strādāja godīgi, kas novērtēja naudu un kam bija laba attieksme pret citiem cilvēkiem.

Skorpions

2023. gadā nauda Skorpioniem birs kā no pārpilnības raga. Tās būs tik daudz, ka nezināsiet, kur to likt! Izdosies iegādāties nekustamo īpašumu vai labāku automašīnu, uzbūvēt lauku māju vai atvērt biznesu.

Lasi vēl: Olga Kambala pēc ”čuhņas” skandāla ir uz nervu sabrukuma robežas un nezina kā tālāk dzīvot

Īsāk sakot, Truša gads Skorpioniem būs tik dāsns, ka neviens šīs zīmes pārstāvis nepaliks bez sapņu īstenošanas. Ja vēlaties pārcelties uz dzīvi citā pilsētā vai pat citā valstī, jums tas izdosies, turklāt bez grūtībām!

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

COMMENTS

Leave a Comment