Māte ar bērnu Tukumā dzīvo briesmīgos apstākļos – jūs tikai paskatieties, tas ir traģiski!

Prusaki gultā, kafijas krūzē, dušā, drēbēs, mantās un visur – tāda ir Daces un viņas divus gadus vecās meitas dzīve sociālajā mājā Tukumā, vēsta “Degpunktā”.

Māte ar divgadīgo meitiņu dzīvo Tukuma pašvaldības piešķirtajā dzīvoklī, kurā teju uz katra stūra ir prusaki, trepju telpā pārdienām kaimiņi nokārto dabiskās vajadzības un ik pa laikam mājā tiek rīkota uzdzīve.

“Negribu šādā dzīvoklī atrasties, psiholoģiski ir grūti, ka it sevišķi bērnam ir jādzīvo šādos apstākļos,” nosaka sieviete.
Tukumniece Dace ir izmisumā, jo savu mājvietas jau vairāk nekā divus gadus ir jādala ar dažāda veida parazītiem, kuri mitinās vannas istabā, skapīšos, virtuvē un pat mazās meitiņas gultā. Sieviete vairs neskaita naudu, kas ir iztērēta par insektu iznīcināšanas līdzekļiem, raksta tautaruna.nra.lv.

Lasi vēl: Uzmanību svarīga informāciju visiem autovadītājiem!

Viņa stāsta, ka dome viņai kā bārenei, 2. grupas invalīdei un bērna mātei piešķīra dzīvokli ar ērtībām. Mājā, kur viņa izmitināta, dzīvo tādi cilvēki, kuri nelaiž iekšā savā dzīvoklī, lai dienesti varētu likvidēt prusakus. Dace saistībā ar situāciju rakstīja iesniegumu Tukuma novada domei, Veselības inspekcijai, ka nav iespējams iekļūt visos dzīvokļos, lai prusakus iznīcinātu, un problēma ir atgriezusies.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment